UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Odrażajace zbrodnie wobec Polaków: film „Ludobójstwo”

Własnym sumptem i bez niczyjej pomocy niewielka grupa polskich twórców zrealizowała fascynujący, animowany film dokumentujący odrażające zbrodnie jakich Polacy doświadczyli podczas II wojny światowej. Jak rzadko kiedy w takich produkcjach, które zwykle ograniczają się do przedstawienia „tylko” niemieckiej roli w gehennie Polaków, filmowcy-amatorzy nie pominęli zbrodni Rosjan, Żydów i - przede wszystkim - Ukraińców.

Pomimo, że jest to film animowany, z uwagi na drastyczne sceny nie jest to film dla dzieci i przeznaczony jest dla widzów dorosłych.
Cały film poniżej.


Kliknij w obrazek aby obejrzeć cały film
(otworzy się w nowej zakładce lub nowym okienku)

Reżyser filmu - Arkadiusz Olszewski - publikując swój film zamieścił niniejszą adnotację:
Jeśli chcesz wesprzeć produkcję tego i kolejnych filmów animowanych o historii Polski wspomóż nas dobrowolnym datkiem na nr konta:
54 1140 2004 0000 3702 7574 1627 Arkadiusz Olszewski
tytułem: Darowizna
Dołączamy się do prośby autora!

W czasach, gdy 99% młodzieży nie czyta książek i jest od dzieciństwa wychowywana przez telewizję japońskimi „anime” i innymi komiksami i filmami, a jedynym źródłem „wiedzy” jest dla tego pokolenia okzajonalny artykuł przeczytany na Wikipedii, tylko przekaz w postaci ciekawego dla nich pod względem wizualnym para-dokumentu może stać się źródłem rzeczywistej wiedzy.
Takich właśnie produkcji nam, Polakom, potrzeba, aby odkłamać naszą historię i abyśmy nigdy więcej nie musieli czytać, oglądać lub słuchać bzdur żydowsko-niemieckiej propagandy o „polskich obozach koncentracyjnych”, ukraińskich kłamstw o „odpowiedzi na polski terror”, czy zwidów pijackich rosyjskich pseudo-historyków o „wyzwoleniu” Polski (lub jakiegokolwiek innego narodu podbitego przez ZSRS podczas II wojny światowej).
Miejmy tylko nadzieję, że wersje filmu z narracją w innych językach - lub przynajmniej z napisami w językach angielskim i hiszpańskim - także pojawią się wkrótce w sieci!


© 888
20 stycznia 2016
Żródło publikacji: Repozytorium kinematografii polskiej „FilmyPolskie888”
tiny.cc/fp888Ilustracje i wideo: © Arkadiusz Olszewski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2