Nie pozwól aby przepadły stare fotografie, filmy czy pamiętniki! Podziel się nimi ze wszystkimi Polakami i przekaż do zasobów Archiwum Narodowego IPN!
OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.
UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

PRENUMERATAOD DNIA 1 CZERWCA 2016 ROKU PRENUMERATA
ZA POŚREDNICTWEM POCZTY ELEKTRONICZNEJ
JEST NIEDOSTĘPNA DLA NOWYCH SUBSKRYPCJI


DOTYCHCZASOWA PRENUMERATA BĘDZIE DOSTARCZANA BEZ ZMIAN
(RAZ DZIENNIE OKOŁO PÓŁNOCY CZASU POLSKIEGO)
ABY SKASOWAĆ PRENUMERATĘ WYSTARCZY TYLKO KLIKNĄĆ W LINK
DOSTĘPNY U DOŁU KAŻDEGO WYDANIA ITP (jak w instrukcji poniżej)
POTWIERDZENIE ZAMKNIĘCIA PRENUMERATY NADEJDZIE POCZTĄ
Likwidacja prenumerat spowodowana została niemożliwością skonfigurowania serwisu FeedBurner z naszym adresem sieciowym tiny.cc/itp2który jest przekierowaniem do aktualnie czynnego adresu naszych stron. FeedBurner niestety nie potrafi już używać przekierowań (jest to jedna z wielu dziwnych decyzji Google, gdyż przez wiele lat taka opcja była możliwa). Jeżeli korporacja Google przywróci taką funkcjonalność serwisu FeedBurner, oczywiście natychmiast przywrócimy też możliwość nowych prenumerat.
Dotychczasowe prenumeraty są realizowane (rozsyłane) całkowicie „ręcznie” przez pana Mariusza, jednego z naszych wolontariuszy, wykonującego tę niewdzięczną, ale jakże pożyteczną pracę codziennie i absolutnie za darmo pro publico bono! (dla dobra publicznego)
Panie Mariuszu: ogromnie dziękujemy!


WAŻNA UWAGA:
Skasowanie subskrypcji jest nieodwracalne i nie istnieje możliwość jej przywrócenia!Wszystkie publikowane materiały mogą być dostarczane bezpośrednio do Państwa skrzynki pocztowej codziennie i absolutnie za darmo.


1 : Proszę wpisać adres email i kliknąć przycisk "Prenumerata" poniżej:2 : W okienku które się pojawi proszę skopiować kod i kliknąć przycisk:
(PRZYKŁAD)
3 : Proszę teraz sprawdzić swoją pocztę i potwierdzić prenumeratę ITP:

TO WSZYSTKO :-)

Ponieważ korporacja Google (która jest właścicielem usługi FeedBurner) od 2004 roku aż do dzisiaj nadal nie potrafi przetłumaczyć wielu ze swych usług na nasz piękny język, dlatego email aktywujący prenumeratę ITP zostanie przysłany do Państwa w języku angielskim z nagłówkiem:
Activate your Email Subscription to: Ilustrowany Tygodnik Polski
(pol: Potwierdź prenumeratę Ilustrowanego Tygodnika Polskiego przez email)

Notatka:
Od początku 2013 roku artykuły dodawane są przez naszych redaktorów w ciągu całej doby (a nie jak dotychczas - wszystkie na raz o północy), w związku z tym kilkakrotnie już otrzymaliśmy pytania o to, jak to się ma do zawartości codziennego wydania otrzymywanego przez prenumeratę, dlatego wyjaśniamy: TAK, JAKO PRENUMERATORZY NADAL OTRZYMUJECIE PAŃSTWO JAKO PIERWSI ABSOLUTNIE WSZYSTKO, CO ZOSTAŁO U NAS OPUBLIKOWANE (WŁĄCZNIE Z NIEDOSTĘPNYMI PUBLICZNIE ARTYKUŁAMI "ZAREZERWOWANYMI" I TYMI, KTÓRE UDOSTĘPNIONE ZOSTANĄ Z CELOWYM OPÓŹNIENIEM) I NIC SIĘ POD TYM WZGLĘDEM NIE ZMIENIŁO.
Jedyną różnicą, jaką Prenumeratorzy mogą zauważyć w związku z porzuceniem przez nas jednorazowego dodawania wszystkich nowych artykułów o północy, jest przesunięcie niektórych artykułów (opublikowanych u nas po godzinie 23:00 czasu w Polsce) do wydania z dnia następnego, gdyż jest fizyczną niemożliwością dodanie ich do już rozesłanego wydania.
Zamknięcie prenumeraty

Każde z wydań ITP jakie są wysyłane do Państwa w ramach prenumeraty przez email posiada u dołu link umożliwiający natychmiastowe wstrzymanie prenumeraty. Wszystko, co trzeba zrobić to kliknąć w słowa unsubscribe now i potwierdzić skasowanie prenumeraty na stronie, jaka otworzy się po kliknięciu - dokładnie tak jak pokazuje to poniższa ilustrowana instrukcja:


Ostatnia aktualizacja: 2 czerwca 2016 20:16 CET
UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2