UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Kim jest „Adam Michnik”?

Tak zwany „Adam Michnik” (rzeczywiste: Aaron Szechter) urodził się jako bękart w związku dwojga wybitnie antypolskich ścierw: żyda-komunisty Ozjasza Szechtera, przed wojną walczącego o oderwanie wschodniej części II Rzeczpospolitej do Związku Sowieckiego i tzw. „Heleny Michnik” (rzeczywiste: Hinde Michnik), żydówki z Krakowa i oczywiście komunistki, która po wojnie była wykładowcą w szkole dla najbardziej zatwardziałych komunistów i najgorszych antypolaków - szkole Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego podległego Ministerstwu Bezpieczeństwa Publicznego.
Minde Michnik ze związków z innymi żydami-komunistami spłodziła też przyrodnich braci „Adama Michnika”: Jerzego, oraz Stefana (ojciec: Samuel Rosenbusch), kapitana LWP, który po wojnie był komunistycznym sędzią mordującym swymi wyrokami polskich patriotów i zarazem tajnym informatorem komunistycznej służby bezpieczeństwa o pseudonimie "Kazimierczak".
Stryj „Adasia” - brat jego ojca - Szymon Szechter już przed wojną był komsomolcem i członkiem partii komunistycznej, pracował m.in. jako lektor w Komitecie Miejskim KPZR. W 1948 ukończył studia historyczne, w 1953 obronił doktorat. Wykładał historię na Uniwersytecie Lwowskim (możemy tylko domyślać się, jak wyglądała historia w jego wersji, wykładana oczywiście po rosyjsku na komunistycznym uniwersytecie w polskim mieście okupowanym przez sowietów już od 1939 roku). Jak każdy komunista kradł ile mógł - aż przedobrzył i w 1964 roku został nawet skazany za „nadużycia gospodarcze” przez swoich towarzyszy. Ponieważ zaczęto mu patrzeć na ręce i został usunięty w cień, PRL przestał mu się już podobać i chciał wyjechać do Izraela. Jego sekretarką była Nina Karsov. W 1966 SB dokonała rewizji w ich mieszkaniu i przejęła notatki, rękopisy uznane za materiały szkalujące PRL. Nina Karsov została skazana na trzy lata więzienia. W więzieniu wzięli ślub. Po dwóch latach została zwolniona i oboje udali się na emigrację. W 1970 założyli w Londynie antykomunistyczne wydawnictwo Kontra, które wydaje min. książki Lwa Szestowa i Józefa Mackiewicza...Powyższe informacje pochodzą z Wikipedii, a więc są tylko informacjami ogólnie znanymi i dostępnymi publicznie, więc raczej nie trudno wyobrazić sobie, jak wiele brudów tak wybitnie antypolskich ścierw mogą kryć informacje niejawne. Ale bazując tylko na powyższych informacjach i tak trudno byłoby znaleźć bardziej antypolską rodzinkę, a właśnie wśród i przez takie ścierwa wychowywany był tzw. „Adam Michnik”.
Jak wielkimi ignorantami, ślepcami, lub zwykłymi głupcami muszą być osoby nadal wierzące temu polskojęzycznemu żydowskiemu lewakowi oficjalnie „broniącemu demokracji”?


© Imię i nazwisko
do wiadomości redakcji

otrzymane pocztą elektroniczną 1 lipca 2016
źródła podane przez autora/autorkę:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ozjasz_Szechter
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Szechter
https://pl.wikipedia.org/wiki/Helena_Michnik
https://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

wideo: © brak informacji / youtube.com
ilustracja © brak informacji / natemat.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2