UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Konstytucja RP przeciwna homoseksualizmowi

Zboczeńcy seksualni mocno przyzwyczaili się do uległości instytucji państwowych w Unii Europejskiej (otwarci pedofile są przecież w Parlamencie Europejskim) oraz w Polsce. Dlatego wielkim zaskoczeniem dla dziennikarza-homoseksualisty było zacytowanie przez Jacka Kurskiego Konstytucji RP twierdzącej, że rodziną są jedynie pary osób różnych płci.
Na pytanie dziennikarza, dlaczego pary homoseksualne zostały wykluczone z programu telewizyjnego „Pierwsza randka” prezes TVP stwierdził:
Nie sądzę, żeby [pary jednopłciowe] pojawiły się [w programie] dlatego, że jesteśmy telewizją publiczną i musimy przestrzegać pewnych zasad twardo wyrażonych zarówno w Konstytucji polskiej, jak i w prawie. [...] Konstytucja mówi, że rodzina, według polskiego prawa, jest związkiem mężczyzny i kobiety. A ponieważ randki służą temu, żeby powołać rodzinę, czyli związek małżeński, a to w rozumieniu prawa i polskiej tradycji i moralności i obyczajowości jest oczywiste, że muszą to być dwupłciowe małżeństwa, dlatego nie przewiduję w „Pierwszej randce” małżeństw jednopłciowych.
Zobacz całość wideo:© Ilustrowany Tygodnik Polski
4 marca 2017
www.tiny.cc/itp2

Ilustracja i wideo © WP.pl

1 komentarz:

  1. Nie przepadam za Kurskim ale tym razem spisał się znakomicie!

    OdpowiedzUsuń

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2