UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Premier Beata Szydło w Sejmie: Uporządkujemy wszystko, co wy popsuliście

W gorącej debacie sejmowej, jaka toczyła się w Sejmie, zabrała głos także Pani Premier Beata Szydło. Pomimo ciągłego przerywanie Pani Premier przez opozycję (PO, kropka Nowoczesna, inni) skandującą „Misiewicze”, Premier przypomniała towarzyszom z obecnej opozycji, że to oni są odpowiedzialni za rozkład państwa i istniejące patologie w zarządzaniu państwem mają korzenie właśnie w ich ośmioletnich rządach. Było to także jedno z lepszych, najbardziej dosadnych podsumowań rządów tzw. Platformy Oszustów, Partii Obłudy, PZPR Odnowionej, czy też jakiejkolwiek innej nazwy za którą skrywa się skrót partii PO:

Panie Marszałku, Wysoka Izbo.

Zabiorę głos w tej sprawie, jak i w dyskusji wywoływanej przez jakiś czas od posłów opozycji - od polityków, którzy przez ostatnie osiem lat brali odpowiedzialność za sprawy państwa. Za zarządzanie majątkiem Skarbu Państwa. Tych polityków, którzy ich w tym wspierali.
Grupy interesów i afery, które przetoczyły się przez te 8 lat, są niebotyczne. Przyszliśmy, by uporządkować te sprawy. Ale przede wszystkim - przyszliśmypo to, by przede wszystkim uchronić majątek Skarbu Państwa przed tym, co wy chcieliście zrobić - sprzedać wszystko: likwidować stocznie i kopalnie, prywatyzować szpitale, PKP Energetyka, nawet kolejkę na Kasprowy Wierch. A wszystko robili to wyłaniani w konkursach „menedżerowie”.
Nie powstrzymacie nas przed ochroną majątku Skarbu Państwa i przed tym, by Polacy decydowali, czy szpitale są dostępne dla wszystkich, czy dla fałszywych menedżerów zbijających biznes! Uporządkujemy wszystko, co wy popsuliście w spółkach Skarbu Państwa. W przeciwieństwie do Was potrafimy wyciągać wnioski, naszym nadrzędnym celem jest ochrona majątku narodowego.
Oczywiście rządowi PiS nie przydają splendoru „wypadki przy pracy” jak sytuacja wokół rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza. Jednak nawoływanie o tym przez posłów PO - partii, która w ciągu 8 lat swych rządów pogrążyła się dziesiątkami znanych afer (i najpewniej setkami dotąd nieznanych) - jest po prostu szczytem obłudy. Złodzieje i oszuści z PO jak zwykle myślą, że społeczeństwo polskie jest tak głupie, jak im się wydaje i zapomniało już o setkach miliardów złotych ukradzionych całemu narodowi z budżetu państwa pod przykrywkami różnych „afer”, za które przez 8 lat ich rządów nikt nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności!


© Jaan Onim
22 września 2016
specjalnie dla Ilustrowany Tygodnik Polski
www.tiny.cc/itp2Ilustracja © ITP
Wideo © domena publiczna / Rząd RP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2