UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Polskę atakuje lewicowy i rosyjski front

Tekst amerykańskiego publicysty Chrisa Hedgesa współpracującego na co dzień z pro kremlowską telewizją Russia Today to przykład obrzydliwej kłamliwej nagonki na polski rząd. O komentarz w sprawie tego tekstu poprosiliśmy europosła Prawa i Sprawiedliwości Ryszarda Czarneckiego.

Hedges w swoim tekście określał polski rząd jako nacjonalistyczny, czy wręcz neofaszystowski. Odpowiadając na pytanie, czy jego tekst nie był jawnym atakiem propagandowym, Ryszard Czarnecki powiedział:

„Trawestując stare powiedzenie, możemy w tej sytuacji powiedzieć „Uderz w polski stół, aby zrobić na nim porządek, a natychmiast odezwą się rosyjskie nożyce”. To jest właśnie prawdziwa geneza tekstu człowieka, który jest przez media establishmentu przedstawiany jako pracownik „New York Times” i innych ważnych mediów amerykańskich, ale jakoś zapomina się, że współpracuje z „Russia Today”, firmując swoją twarzą rosyjską propagandę w Ameryce”.


Europoseł podkreślił, że Polska jest obiektem ataków ze strony różnych sił:

„Polski rząd, polskie władze i Polska jako taka są ością w gardle nie tylko dla elit lewicowo-liberalnych na Zachodzie, ale także dla Władimira Putina i Federacji Rosyjskiej. Na naszych oczach widzimy zawiązany sojusz między globalną lewicą i zachodnimi liberałami z Rosją. Te środowiska mogą się między sobą różnić w rozmaitych kwestiach, ale łączy ich jedno – programowa i totalna nienawiść do Polski”.

Jak dodał, atak ten wynika z chęci obrony polskich interesów, co nie zawsze pasuje środowiskom zagranicznym:

„Polska po Brexicie została piątym co do wielkości państwem Unii Europejskiej, a jednocześnie jest krajem chrześcijańskim i tradycyjnym. Krajem, który teraz tym bardziej podkreśla swoje korzenie, a także prymat narodowego interesu w gospodarce i ekonomii, co wiąże się z utratą zarobku przez różne zachodnie korporacje. Nic więc dziwnego, że nasz kraj jest tym bardziej zwalczany przez wspólny front zachodnio-wschodni, czy inaczej mówiąc, lewicowo-liberalno-rosyjski”.


© Ryszard Czarnecki
28 lipca 2016
źródło publikacji: wypowiedź dla portalu Fronda.pl
przedruk za blogiem Autora

Ilustracja © brak informacji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2