UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Szwecja przystępuje do wojny!

Dzień 25 maja 2016 roku był ostatnim dniem pokoju w Europie.
Był to bardzo smutny dzień dla Europy, kończący pewien okres w historii ostatnich 80 lat od II wojny Światowej. W dniu 25 maja 2016 roku szwedzki Parlament Riksdag podjął decyzję, że Szwecja nie będzie już dalej państwem neutralnym.
Riksdag zezwolił wojskom NATO na agresywne ćwiczenia w czasie pokoju na terenie Szwecji. Ponadto Rząd Szwedzki może pozwolić wojskom NATO na inwazję na Szwecję w razie wystąpienia konfliktu i prowokacji ze strony Rosji.
Szwecja będzie się bezpośrednio angażowała w rozprzestrzenianie broni NATO. Zezwala na szeroką skalę na ćwiczenia floty na Bałtyku z wykorzystaniem Szwecji.

Pomimo licznych protestów społeczności szwedzkiej i złożenia list protestacyjnych podpisanych przez 43 300 obywateli, praktycznie bez dyskusji Rigsdag przyjął w/w ustawę.

Zmuszenie Szwecji i Finlandii do sojuszu wojskowego było celem strategii USA od lat. Rządy Danii i Norwegii już wcześniej zostały dokooptowane do tego ugrupowania.

Norweskie Stowarzyszenie „Stop NATO” opublikowało w Global Research swoje stanowisko o konsekwencjach takiej imperialistycznej polityki. Mówi wprost o rosnącym zagrożeniu wojną, ryzykiem utraty niepodległości i suwerenności narodowej i przekazywaniem publicznych pieniędzy na cele zupełnie sprzeczne z rozwojem kraju.

Skąd my to znamy?

Organizacja „STOP NATO” stwierdziła, że to koniec dawnej epoki neutralności Szwecji od 200 lat.

Przypomnę, Szwecja za pieniądze City of London otrzymane w 1654 roku w wysokości 200 000 talarów, była jednym z napastników na Polskę, pragnąc zrealizować plan rozbiorów Polski. Cromwell, lord protektor, tytułując renegata Chmielnickiego – Generalissimusem, wysłał mu płk Camertona, przez Sienkiewicza przezwanego Krzywonosem, z szkockimi oddziałami na Dzikie Pola, w celu wywołania rewolty.

Zrabowane dobra z Polski do dnia dzisiejszego są główną ozdobą szwedzkiego muzeum w Sztokholmie.

W czasie wojen napoleońskich hr Bernadotti, generał napoleoński i przez niego mianowany królem Szwecji, zdradził Napoleona w Bitwie pod Lipskiem, przechodząc z 70-tysięczną armią na stronę przeciwników.

Zupełnie dziwnym trafem we wrześniu 1939 roku wydano rozkaz polskim łodziom podwodnym nie brania udziału w walkach, ale schronienie się do Szwecji. Sześć kupionych ze składek społeczeństwa w owym czasie najlepszych okrętów podwodnych, dziwnym zrządzeniem losu, nie odpaliło żadnej torpedy, ani nie oddało żadnego wystrzału w stronę napastnika, spokojnie leżakując w Szwecji. Ile za te pieniądze można było kupić czołgów, czy samolotów?

Nikogo po wojnie nie pociągnięto do odpowiedzialności za bezmyślne kupowanie łodzi podwodnych, mających tak naprawdę tylko jeden cel: przekazanie pieniędzy stoczniom francuskim i włoskim. Zresztą stocznie te nie wywiązały się do dnia dzisiejszego z przyjętych zamówień i pobranych pieniędzy i żaden rząd warszawski nie zażądał zwrotu tych kwot. A podobno był okres zimnej wojny i były warunki do zażądania zwrotu, zamiast tego kupiliśmy fabrykę Fiata, traktorów czy francuskiego Berlietta, który chyba w ogóle nie wyjechał na polskie ulice. Winnych tych beznadziejnych zakupów także nie znaleziono. A podobno mamy coś takiego jak kontrwywiad. Jeden pan Olechowski chwalił się nawet, że pracował w wywiadzie gospodarczym. Czyżby cały ten wywiad pracował dla drugiej strony?

Wracając do NATO.

Dziwnym trafem, w tym samym mniej więcej okresie w Polsce p. Prezydent DUDA podpisał rozszerzoną Ustawę 1066, zezwalając obcym wojskom w Polsce na strzelanie poza granicami poligonów.

Na Łotwie, Litwie i w Estonii armia amerykańska już posiada swoje bazy od kilku lat.

Ukraina po przewrocie finansowanym przez USA kwotą 5 miliardów dolarów, plus 20 miliardów dolarów z kasy prywatnej grupy Sorosa, stała się parkiem rozrywkowym dla CIA. Po zamachu w Kijowie USA skutecznie kontrolują system. Już w pierwszej nocy po zamachu wywieziono 49 500 kg ukraińskiego złota do USA. [tak. MD] P. Nuland jest praktycznie szarą eminencją Kijowa, a cały rząd składa się z obywateli innych państw, z których zdecydowana większość posiada paszporty Izraela. Masowy wykup ziemi przez koncerny zagraniczne trwa od samego początku. Podstawione firmy zakupiły już ponad 3 miliony hektarów najlepszych gruntów rolnych, w celu prowadzenia upraw GMO i sprzedaży przez otwarte wrota tej żywności do Europy.

Czyli sytuacja układa się następująco: armie NATO to jest jakieś 500 000 ludzi, uzbrojonych w najnowocześniejszy sprzęt. Armie te szykują się rzekomo do walki z Rosją. Jak podają rodzime trolle, Putin to największy wróg pokoju na świecie, coś w rodzaju Hitlera - Stalina - Mao i Czerwonych Khmerów razem zmieszanych. W dodatki ten bezwzględny morderca posiada broń atomową, którą nas straszy etatowy historyk od wojskowości p. Szeremietiew, prof. z Torunia.

Wszystko, co powyżej napisałem, jest zgodne z opinią podaną przed kilku laty, że w Polsce, jako 52 stanie, wolno pisać o Rosji tylko źle.

Podsumowując.

W tej chwili nagromadzenie obcych wojsk na zachodniej granicy Rosji jest większe, aniżeli za czasów kampanii hitlerowskiej. W 1941 roku Skandynawia była neutralna. A tak naprawdę Polska nie posiada granicy z Rosją. Obwód Kaliningradzki został skutecznie rozbrojony. Te olbrzymie poligony na trasie od Mammonowa do Kaliningradu, po lewej stronie, są już puste i sprzedawane deweloperom. Przerzucanie więc jedynej brygady pancernej z Żagania na granicę wschodnią ma tylko wówczas sens, jak będzie ona zajmowała dołączane tereny Ukrainy.

Problemem jest fakt, że od czasów Jelcyna i wydzierżawienia Jakucji z jej kopalniami diamentów firmie Oppenheimera na 99 lat, przekazaniu archiwów GRU do Nowego Jorku, armia została zredukowana do 248 000 ludzi. Z 3000 okrętów pozostało Rosji niecałe 100, ale tylko 10 nadaje się do bezpośredniego pływania.

Proporcjonalnie armia ukraińska dzięki uzbrojeniu angielskiemu, niemieckiemu i polskiemu ,systematycznie przekazywanemu, wzrosła do 255000 ludzi. Armia polska został zredukowana do 38 000, tych mogących biegać po polu. Panów z brzuszkami i dziewczynami na kolanach nie liczę.

Nie wiem, czy dojdzie do jakiejkolwiek walki, czy tylko do zbombardowania paru miasteczek i zrównania z ziemią paru wsi, a potem przesunięcia granic zgodnie z deklaracjami, że Mołdawia musi wrócić do Rumunii, a jak mówi list dziennikarzy ukraińskich sprzed dwóch dni, Podole i Wołyń powinny wrócić do Polski.

W każdym bądź razie szykują się po żniwach ciekawe czasy.

Proponuję się zaopatrzyć w odpowiednią ilość wody i żywności w domu. Tak na 2-3 tygodnie. Warto także mieć apteczkę, ale nie samochodową.

Wojska amerykańskie wkroczyły do Polski w dniu 31 maja 2016 roku. Podobno ma to być aż 15 300 ludzi z ciężkim sprzętem, czyli dwie dywizje. W największej do tej pory bazie USA w Europie w Kosowie stacjonuje jedna dywizja.

I tym optymistycznym akcentem kończę.


© dr Jerzy Jaśkowski
Gdańsk, 2 czerwca 2016
źródło publikacji: „Szwecja przystępuje do wojny !”
jerzy.jaskowski@o2.pl
Ilustracja © www.dninews.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2