OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.
UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

Nowy rok szkolny: Wielkia Brytania i Polska

        Wszystkim, którym może zrobić się „żal” Wielkiej Brytanii i Europy zachodniej przypominamy, że Brytyjczycy, Niemcy czy Francuzi nigdy nie chcieli naszych, polskich emigrantów.
Szczególnie Wielka Brytania i Niemcy długo opierały się przeciw przyjmowaniu imigrantów z Polski, ceniąc sobie wyznawców allaha z Turcji czy Pakistanu wyżej od „zacofanych papistów”, czyli katolickich Polaków. I nie jest to nic nowego w takim traktowaniu Polaków przez ludzi Albionu: już po II wojnie światowej nasi żołnierze - nawet generałowie! - którzy tak dzielnie walczyli także za ich brytyjską wolność, zostali przez naszych „przyjaciół” pozostawieni bez środków do życia i zmuszeni pracować nawet „na zmywakach” aby przeżyć. Brytyjczycy i Francuzi (gdyż dokładnie tak samo jest już od dawna we Francji) mają teraz dokładnie to, czego sami chcieli na własne życzenie, a Niemcy będą mieli już wkrótce.
        Pamiętaj, że cała tzw. obecna „opozycja” - Platforma Obywatelska, .N i inni - CHCĄ TEGO SAMEGO U NAS!

Pilnujmy więc, aby w naszym kraju ponownie nie doszły do władzy żadne politycznie poprawne antypolskie ścierwa, pragnące sprawić podobną „przyszłość” także Polakom. W każdych następnych wyborach zawsze pytaj wszystkich kandydatów o ich zamiary dotyczące przyjmowania do Polski tzw. „uchodźców”! Jest to najważniejsze kryterium pod jakim musimy oceniać i wybierać wszystkich przyszłych kandydatów do sprawowania władzy w Polsce, jeżeli chcemy aby Polska jutra nadal była Polską.        Tak, to przykry widok, gdy cały naród niegdyś dumnych Białych ludzi zostaje w krótkim czasie jednego pokolenia praktycznie skolonizowany przez muzułmańską dzicz, ale nie żałuj ich! Przecież dobrowolnie popełnili to piękne i jakże humanitarne samobójstwo na własne życzenie.© Ilustrowany Tygodnik Polski
4 września 2017
» tiny.cc/itp2

Creative Commons License
Wolne do kopiowania na tej samej licencji: CC-BY-NC-ND
(Creative Commons Licence - By Attribution, No Commercial Use, No Derivatives -
polskie tłumaczenie tutaj)

Ilustracja: © ITP²
Wideo: © Akcja XD / YouTube

1 komentarz:

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2