UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Powtórka z rozrywki

Rząd PiS wprowadził Program 500+ twierdząc, że robi to z dwóch powodów: 
(1) by pomóc rodzinom borykającym się z kłopotami finansowymi z powodu posiadania dzieci 
(2) by zwiększyć liczbę dzieci – bo rodzi się ich „za mało”.
Zwolennicy nakłaniania ludzi szmalem, by płodzili dzieci – najwyraźniej nie wiedzą, co robią. Chcę powiedzieć przy tym jasno, że nie dotyczy to tylko PiS-u – i dotyczy to nie tylko Polski.Parę lat temu p.Donald Tusk, w roli premiera, oświadczył: „Chcemy, by Polacy nie bali się mieć dzieci”.

Była to bezczelność zatykająca dech w piersiach.
Ten były liberał – obecnie przebija Hitlera i Stalina. Tak: nawet za Hitlera i Stalina człowiekowi nie groziło więzienie za danie klapsa własnemu dziecku!!!
A ten przepis wprowadził właśnie p.Tusk!
To jak ludzie mają się nie bać mieć dzieci???!?
Za Stalina człowiek się bał, że dziecię doniesie, iż tata nie kocha Ojca Narodów. Teraz wystarczy, że doniesie, że mama sprała go pasem, albo, że ojciec molestował je seksualnie. Po czym można zostać zapakowanym do ciupy i spędzić tam np. rok, zanim pociecha dojdzie do wniosku, że bez taty w domu nie ma pieniędzy – i odwoła fałszywe zeznania!
A i wtedy mogą nie uwierzyć!
Do więzienia można pójść za niezaszczepienie dziecka, za nieposłanie go do szkoły, za niedostateczną opiekę, za wygłodzenie dzieciaka, za jego spasienie…
I to wszystko dzieje się w całej Europie. Dziwne, że pod okupacją tych „liberałów” ludzie w ogóle jeszcze mają dzieci!
Zamiast myśleć, jak spowodować, by ludzie chcieli mieć dzieci, warto więc zastanowić się, co zostało zrobione, by ludzie ich mieć nie chcieli.
Tylko ... wtedy trzeba pomyśleć. Amerykanie mówią, że jeśli już człowiek nie ma żadnego, ale to żadnego – wyjścia... to wtedy jest skłonny chwilę pomyśleć.
Przypominam więc banalna prawdę, że jeszcze ważniejszą przyczyną niepłodzenia dzieci jest zanik potrzeby opieki na starość. Państwo gwarantuje emeryturę, państwo zapewnia dom starców – to po cholerę mieć dzieci? Tylko koszt i kłopot.
A teraz popatrzmy jakie są skutki niepłodzenia dzieci.
Nie o to chodzi, że rodzi się ich mało. Chodzi o to, że zmieniamy środowisko.
Zwolennikom „środowiska naturalnego” przypominam, że naturalnym środowiskiem, w który rośnie mały Homo Sapiens jest rodzina, w której jest dużo dzieci. Zmusza to każde dziecko do rywalizowania – ale uczy też wzajemnej pomocy. Duża rodzina uczy po prostu życia.
Natomiast jedynak to na ogół – nie zawsze – człowiek zdefektowany. W USA nie biorą takich do lotnictwa – bo jedynak boi się ryzykować, nie umie się bić.
Społeczeństwo jedynaków jest okaleczone.
Normalna piramida demograficzna stoi na szerokiej podstawie: w każdym następnym roczniku jest więcej ludzi. To umożliwia normalne małżeństwa, w których mężczyzna jest trochę starszy od kobiety. Jeśli zamiast piramidy mamy słup – tworzą się małżeństwa rówieśnicze, które po kilku-kilkunastu latach się rozpadają. Mężczyźni są po prostu o wiele dłużej sprawni seksualnie i mogą mieć dzieci.
Jednak próba naprawiania tego przez premie finansowe – to skandal. Był już program 1000 zł za dziecko. Efekt był taki, że w normalnych rodzinach rodziło się mniej dzieci – a za to więcej w rodzinach, w których potrzebowano na gwałt pieniędzy na wódkę – albo i na denaturat.
Klęska tego programu niczego, jak widać, ludzi nie nauczyła.
No cóż: będą rodziły się dzieci w rodzinach, które spłodzą je za gwarantowane 500 zł, a po zakupie półlitrówki będą się brać za płodzenie następnego dostarczyciela 500 zł.
Tylko kto będzie potem płacił zasiłki na debilków spłodzonych w pijanym widzie?
Miejmy nadzieję, że ten program nie zadziała... Ale marne: Polak za 500 zł nie tylko dziecko zrobi...


© Janusz Korwin–Mikke
21 lipca 2016
źródło publikacji:
www.korwin-mikke.pl



Ilustracja © www.eurobank.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2