UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Ścierwnik: „Krytyka polityczna”

Od dzisiaj rozpoczynamy cykl informacyjny pod wspólnym tytułem „ścierwnik”, w którym będziemy przedstawiali osoby, instytucje i wszystko inne zasługujące na miano antypolskiego ścierwa (stąd nazwa „ścierwnik”) - przede wszystkim jednak za prowadzenie antypolskiej propagandy.

Od dłuższego czasu planowaliśmy ten cykl.
Kilka lat temu jeden z naszych ówczesnych redaktorów stworzył listę „ścierw - zdrajców”, na której znalazło się kilka tysięcy publicznie znanych osób (a miał to być tylko pierwszy artykuł, ha ha!), czego - niestety - nie byliśmy w stanie samemu przerobić (sprawdzić zarzuty itd. - tym samym podrzucamy ten pomysł redakcjom mającym takie możliwości). Całkiem niedawno zaś, inny redaktor przygotował nawet artykuł zatytułowany „Ścierwnik polski: Kiszczak”, który miał być opublikowany jako pierwszy z tego cyklu i ukazać się pod koniec ubiegłego roku, jednak w międzyczasie ścierwo w nim opisane zdechło...

Symbol wybrany przez nas dla Tytułu „Ścierwa antypolskiego” został oczywiście wybrany nieprzypadkowo, gdyż - jak każdy patriota chyba już wie - największym antypolskim ścierwem obecnie wydawanym w języku polskim jest „Gazeta Wyborcza”, stąd podobieństwo „gówno prawdy” jest absolutnie umyślne i w żadnym wypadku nie przypadkowe.
(Szechter ośmiesz się jeszcze bardziej i podaj nas za to do sądu!)Jak podała „Polska Niepodległa”, w dniu Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, niejaka „Krytyka Polityczna” opublikowała na swoim profilu na Facebook'u wybitnie kłamliwe, antypolskie oszczerstwa. Zacytujmy:
Środowisko lewackiej „Krytyki Politycznej” do cna w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych wyśmiewa, poniża i pluje na pamięć polskich bohaterów. O sprawie poinformował nas jeden z czytelników, Pan Łukasz z Zabrza. Dziękujemy.
Mało im tych wszystkich lat gdy Żołnierze Wyklęci byli deptani, a pamięć o ich bohaterskich czynach zakopywana głęboko pod ziemią przez komunistów. To oni – również dla tych lewackich ideologicznych zbrodniarzy – walczyli o wolną Polskę. Teraz potomkowie oprawców Żołnierzy Wyklętych, pamiętają jak ich rodzice niszczyli naszych bohaterów i robią to samo.
„Krytyka Polityczna” za pośrednictwem swojego profilu na portalu Facebook, atakuje naszych bohaterów.
[...]
Lewacy linkują również do wywiadów w których ich pseudo eksperci mówią o Żołnierzach Wyklętych, w taki oto sposób:
– Z opowieści o „żołnierzach wyklętych” znika narastająca z czasem radykalizacja podziemia antykomunistycznego i jego czarno-biały obraz rzeczywistości, skażenie antysemityzmem. Po stronie podziemia pojawia się przemoc i mordy polityczne, agresja wobec żydowskiej i ukraińskiej mniejszości, bandytyzm. Możemy przypominać, że „wyklęci”, jak już trafili do UB, to sypali swoich kolegów jak leci – czytamy na profilu „Krytyki Politycznej”.
Ten antypolski bełkot nie może być serwowany Polakom bezkarnie. Musimy reagować. Sprawę można zgłaszać do odpowiednim instytucjom i do WAS czytelników gorąco o działanie apelujemy.
Przyjrzeliśmy się więc bliżej tej całej „Krytyce Politycznej”.

Według Wikipedii w języku polskim jest to „dotowane przez ministerstwo lewicowe pismo społeczno-polityczne ukazujące się od 2002. Założycielem i redaktorem naczelnym pisma jest Sławomir Sierakowski.”, którego wydawcą jest „Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego”.
Jednak w języku angielskim na tejże samej Wikipedii to nikomu nieznane „pismo” urasta już do rangi stowarzyszenia (dosłownie: „kręgu intelektualistów” - a circle of Polish left-wing intellectuals) zgromadzonego wokół „pisma” (gathered around a journal of the same title founded by Sławomir Sierakowski in 2002), zaś opis tego pismo-stowarzyszenia w języku francuskim przynosi jeszcze większe odkrycie: jest to kwartalnik polskiej lewicy pretendujący już do miana Think-Tanku! (est une revue trimestrielle de gauche polonaise fondés en 2002, autour de laquelle s'est développé un think tank.).

Odpowiednik codziennej gazety produkowany przez ludzi związanych z tym antypolskim gniazdem politycznie-poprawnych lewackich żmij nawet nas nie zaskoczył.
Nagłówki z dzisiejszego wydania to: Solidarni z Lambdą i KPH, potępiamy przemoc - Zaatakowano siedziby Lambdy Warszawa oraz Kampanii Przeciw Homofobii..., czy też TO DOBRY MOMENT, BY WYCIĄGNĄĆ RĘKĘ DO WAŁĘSY (sic; bez komentarza)...
Nie dziwne jest więc, że ten śmieszny kwartalnik-pismo-stowarzyszenie komunistycznego bydła przedwczoraj wyprodukował poniższy antypolski paszkwil na swojej facebook-owej stronie.
Dlatego też (a nie dlatego, że owo pismo-stowarzyszenie to kolejne gniazdo po-komunistycznych ścierw, politycznie-poprawnych matołków i lewackich idiotów - bo to nie wina matoła lub idioty, że takim się urodził) za ten właśnie wpis uważamy, że

„Krytyka polityczna”
to
ANTYPOLSKIE ŚCIERWO

zrzut ekranu: 2016-03-01 19:50

Jednocześnie domagamy się, aby niewymienione z nazwy Ministerstwo III RP obecnie dotujące z pieniędzy polskich podatników tak antypolskie ścierwo jak „Krytyka polityczna” natychmiast wstrzymało i zaprzestało jakichkolwiek dotacji dla tego pisma/stowarzyszenia lub czymkolwiek te bydlaki w rzeczywistości są!


Kapituła Tytułu „Antypolskie ścierwo”
3 marca 2016
Imiona i nazwiska do wiadomości redakcji
Ilustrowany Tygodnik Polski / tiny.cc/itp2


Uaktualnienie:
Poniżej pierwsze reakcje użytkowników portalu Facebook – w tym osób będących po stronie „Krytyki Politycznej”. Zrzuty z ekranu można (i należy) otworzyć w większym rozmiarze klikając w miniaturki obrazków.źródła:
Polska Niepodległa - Potomkowie morderców polskich bohaterów, plują i hańbią pamięć Żołnierzy Wyklętych w dniu ich święta!
Wikipedia - Krytyka Polityczna (pol., ang., fr.)
Wikipedia - Wydawnictwo Krytyki Politycznej
Dziennik Opinii - www.krytykapolityczna.pl

1 komentarz:

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2