UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Środek Szymona nr.8

„Show-PiS”

Cześć. Tu Szymon.
Bardzo się cieszę, strasznie mi się to podoba co się ostatnio wydarzyło, mianowicie bardzo mi się podoba fakt, że zobaczyłem zdjęcie, zobaczyłem Dodę razem z Macierewiczem, z Antonim Macierewiczem - Ministrem Obrony Narodowej. To super sprawa.
Cieszę się, gratuluję Doda, że to zrobiłaś. To jest wspaniały czyn, to jest czyn bohaterski, to jest czyn, który będzie ci pamiętała cała Polska. Ty + Macierewicz to wspaniałe zestawienie.
Dzięki tobie, dzięki temu, że...  być może pójdziecie na kawę, być może, że pójdziecie do kina, do teatru, być może, że... Macierewicz zastąpi nieodżałowanego Majdana - możesz uratować ten kraj. Antoni będzie spokojniejszy, Antoni będzie z uśmiechem na twarzy, Antoni wróci do ludzi. Zejdzie napięcie. Zejdzie nerwówka. Przestanie powoływać komisje, uspokoi się, wyluzuje, będzie chodził w krótkich spodenkach, w klapkach, będzie miał spokój w oczach.
A poza tym za każdym razem... za każdym razem rzucając wzrok na ciebie, spoglądając na ciebie będziesz mu przypominała o bardzo ważnych aspektach obronności. Spojrzy na piersi i pomyśli: "trzeba zamówić głowice dla wojska". Spojrzy na twoje usta i pomyśli: "kurczę, w końcu trzeba pomyśleć o przeprawie pontonowej i nowych pontonach dla naszej armii". Spojrzy na twoje cudowne siedzenie i pomyśli: "kurdę! Czas zbudować wzmocnienia, lewą flankę i prawą flankę!". Spojrzy gdzie indziej, pomyśli: "kurczę pieczone, czas zbudować okopy!". Spojrzy jeszcze raz na twoje wspaniałe piersi i pomyśli: "cholera, co to za miseczka? F-16? B-2? A może MiG?" - żeby zamówić samoloty. Pod bluzeczkę spojrzy: "kurdę, potrzebne mi są 2 guziki atomowe!".
To wspaniała informacja, Dorota, Doda, trzymaj się, trzymamy za ciebie kciuki - i za Antka.
Szymon.


© Szymon Majewski
5 marca 2016
Transkrypcja: Anna Pomorska dla
Ilustrowany Tygodnik Polski tiny.cc/itp2„Środek Szymona nr.8”


  1. SHOW-PIS
  2. DODA i Antoni Macierewicz się spotkali? Ups!? Czyżby zaiskrzyło? Co może z tego wyniknąć dla Polski? Moim zdaniem, same dobre rzeczy!
  3. NIE TYLKO IPN ZAGLĄDA DO SZAF
  4. IPN wchodzi do mieszkań i przeszukuje szafy. Zobaczcie do czego, to może doprowadzić!
  5. ATAKUJĘ WAŁĘSĘ!
  6. TO NIE ON! Wałęsa? Kto to taki? Zobaczcie film, który ujawnia prawdę o osiągnięciach Lecha. Myślicie, że to on przeskoczył przez płot? Hhahahhaha.
  7. LIS, ONET, INTERNET!
  8. Witam Tomka w internecie! Mam też dla niego parę rad. Posłuchaj Tomku starego wygi internetowego, Szymka.
  9. OSCAR DLA TELEEXPRESU!
  10. Dla Teleexpresu „ Spotlight“ to film o pedofilii w Bostonie! Tak! Mam parę pomysłów dla redakcji co zrobić z innymi filmami które w tym roku otrzymały OSCARA.Ilustracje i wideo © Szymon Majewski / youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2