UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

PiS rusz dupę!

Złodziejska banda „Platformy Obywatelskiej” wścieka się na społeczeństwo za kopa w dupę, jakiego dostała podczas wyborów od społeczeństwa.
Demokratycznie wybrany rząd i parlament doprowadzają ich do szału każdym swoim posunięciem. Dosłownie cokolwiek premier Szydło i prezydent Duda zrobią lub nie zrobią, oderwane od żłobu bandy złodziei oraz ich ścierwo-pismaki i szmaty z telewizyjnych kanałów-szamb głównego ścieku natychmiast plują, sączą jadem i toczą pianę z ust.
Jednym słowem przejawiają klasyczne objawy wścieklizny.

Czyżby zapomnieli, że zwierzęta zarażone wścieklizną są natychmiast usypiane?Aby wysprzątać gnój pozostawiony po Platformie Obywatelskiej, przede wszystkim - praktycznie w trybie natychmiastowym - należy usunąć wszystkich zarażonych wścieklizną od dostępu do telewizji i radia państwowego. Wścieklizna jest chorobą wybitnie zaraźliwą i nie ma na nią leku, dlatego nie można pozwolić, aby osobnicy chorujący na tak niebezpieczną i nieuleczalną chorobę mogli dalej zatruwać normalną, zdrową większość społeczeństwa.

Prawie dekada niczym niepohamowanego psucia państwa polskiego doprowadziła już do wielu nieodwracalnych zmian.
Najbardziej niewybaczalną zarazą w spadku po PO było zaszczepienie nowemu pokoleniu Polaków urodzonych już w III RP tego samego, służalczo-złodziejskiego sposobu myślenia, na jakim bazowane było społeczeństwo PRL. Dokładnie tak samo jak w PRL, w III RP pod rządami PO-PSL ich propagandziści i pijarowcy przejęli wszystkie możliwe środki prania mózgów społeczeństwa. Sącząca się z telewizji i prasy propaganda nie tylko „kształtowała” młode umysły, ale też uczyła ich tego samego, czego komunistyczne okupacyjne władze Polski „ludowej” pod oficjalnymi hasełkami „równości społecznej” uczyły i starały się zaszczepić społeczeństwu, przede wszystkim: kradnij ile możesz, bylebyś nie zapomniał podzielić się z „kolesiami”. Razem z tą naczelną zasadą PRLowską szły inne komunistyczne zwyczaje, gdyż trudno oddzielić jedno od drugiego.
W ten sposób doczekaliśmy PRL-Bis, czyli III Rzeczpospolitej będącej wręcz kalką PRLu.
Czy można dziwić się więc, że w 2015 roku społeczeństwo polskie w ogromnej większości uważa III RP nadal za „nienormalny kraj” - zupełnie tak samo, jak uważało społeczeństwo PRL 30 lat wcześniej?

Panowie z PiS, pierwsze pokolenie Polaków urodzonych i wychowanych w III RP zostało już w dużym stopniu zindoktrynowane przez po-komunistyczne sitwy i ich wypaczony obraz Polski.
Jeżeli natychmiast nie wysprzątacie przede wszystkim państwowej telewizji i radia z pokomunistycznego gnojowiska i ich kolesiów z PO, to możecie być pewni, że i następne pokolenia Polaków zostaną ponownie wychowane w PRLowskim duchu kumoterstwa, złodziejstwa i ogólnego „tumiwisizmu”.
Zapomnieliście, że „przyjaciele” Polski na wschodzie i na zachodzie nie zasypiają gruszek w popiele. Możemy być absolutnie pewni, że oni w tej chwili naprawdę ciężko pracują nad planami kolejnej „katastrofy” czy innej „bratniej pomocy”, po której Polska znowu będzie od nich zależna poprzez Tuski, Komorowskich, Petru, Olejniki, Lisy, Kraśki i innych sługusów, a nierzadko wręcz zdrajców.
Zrozumcie, że czas na radykalne działanie jest tu i teraz!
Później będzie za późno.
Przecież widać już w telewizji, że ci wszyscy złodzieje, czerwone ścierwa, ich dzieci i zdrajcy na ich postronkach już otrząsnęli się z szoku powyborczej klęski i najwyraźniej mobilizują się do kontrataku. Wkrótce uruchomią wszelkie możliwe brudne chwyty, wszelkie rzeczywiste lub spreparowane „haki” zostaną w pełni wykorzystane, a przede wszystkim rozpoczną zmasowaną propagandę anty-PiSowską, po której nawet sam Jarosław Kaczyński zwątpi w PiS, a co dopiero przeciętny obywatel III RP.
Dlatego jeśli natychmiast nie odetniecie im dostępu do publicznych środków informacji, to możecie być pewni, że utracicie władzę najdalej w połowie 2016 roku.
A następnej szansy na naprawę III RP nasze pokolenia mogą już nie doczekać.

Panowie z PiS i od Kukiza - weźcie się w końcu za to, od czego powinniście byli zacząć natychmiast po wygraniu wyborów dobry miesiąc temu: przejmijcie wszystkie możliwe media! Już 100 lat temu Lenin pisał o tym, że kto nie posiada mediów, temu tylko wydaje się, że ma władzę.


© Imię i nazwisko
do wiadomości redakcji
Materiał nadesłany pocztą elektroniczną.
Ilustracja: © DeS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2