UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Powieś UBeka!

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych Patriotów”

Od samego początku byłem przeciwny nazywaniu tego dnia Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Przede wszystkim już sama nazwa „Żołnierzy Wyklętych” jest wybitnie myląca oraz zupełnie nieadekwatna dla naszych Żołnierzy - Bohaterów Narodowych gdy używamy przymiotnika  „Wyklęty”. Wyklętym może być przestępca lub inny napiętnowany przez własne społeczeństwo osobnik, natomiast ludzie Ci byli jednymi z naszych największych Patriotów (tak, przez duże "P"), absolutnie i w żaden sposób nie byli "wyklęci" w społeczeństwie, z którego się wywodzili. Wręcz przeciwnie: stanowili i do dzisiaj stanowią wzory do naśladowania dla społeczeństwa polskiego. Jedynie w oczach niemieckich i sowieckich okupantów Polski oraz współpracujących z nimi polskich zdrajców (i ich potomków) byli oni "przestępcami" bądź "wyklęci".
Dzień ten powinien nazywać się Narodowym Dniem Pamięci Patriotów Polskich lub podobnie; nazywanie naszych największych Patriotów „Żołnierzami Wyklętymi” jest jedynie ukłonem w stronę komunistycznych zdrajców, wręcz legitymizacją "nielegalności" działań tych Patriotów podczas komunistycznej okupacji.


Na życzenie Autorów najobszerniejsze zachowane fragmenty tego i poprzednich artykułów (z lat 2012-2015) o Żołnierzach Wyklętych zostały odtworzone ☞ TUTAJ

Ponieważ kilka witryn nadal jednak linkuje do tego artykułu, zdecydowaliśmy się na zamieszczenie niniejszej notatki zamiast usuwania artykułu.
UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2