UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Dzieciobójczyni Super Bohaterem „Gówno Prawdy”

Pani, której nazwiska nie wymienię, bo mi szkoda klawiatury, została Super Bohaterem Gazety Wyborczej. Jaki heroiczny czyn popełniła? Uratowała swój komfort, zabijając własne dziecko. Nudne, tradycyjne wartości, które w normalnych czasach pozwalały uznawać za bohaterki matki chroniące dzieci własną piersią, stały się synonimem zacofania. Dziś bohaterstwo objawia się nie ochroną słabszych, ale zapewnieniem komfortu własnej dupie. Nic nie pomogą natychmiast zorganizowane przez Internet zwody, na najgłupszy tytuł roku i żadna z propozycji nie śmieszy, wszystkie przerażają. Nagroda dla Ojca Roku przyznana Mateuszowi Kijowskiemu, czy sędziemu Żurkowi wcale nie jest abstrakcją, to jedynie kwestia odpowiednio przygotowanej kampanii medialnej. Dotyczy to każdego innego przypadku nie mieszącego się w zdrowej głowie.

W lewackiej aksjologii wszystko jest oparte na dwóch filarach, pierwszy to nihilizm, drugi relatywizm.
Jakakolwiek definicja najprostszych słów, w zderzeniu z lewacką aksjologią natychmiast staje się moralnym potworkiem. Ważmy złodzieja i oddajmy go do warsztatu lewicowych aksjologów. Jaki produkt nam wyjdzie po godzinie? Będzie to ofiara, ofiara nagonki, człowiek skrzywdzony, któremu brutalnie buciorami przeorano życie. Łzy Beaty Sawickiej, czy „samobójstwo” Barbary Blidy doskonale ilustrują takie właśnie produkty. Obróbka jest uniwersalna i cokolwiek się położy na obrabiarce wyjdzie z tego szlachetność, jak marzenie. Ukraińska cichodajka, puszczająca się na lewo i prawo, zostanie dziewicą orleańską, skrzywdzoną przez męskiego faszystę, który kusił niebogę reklamówką pieniędzy. Filantrop jeżdżący furą za ćwierć miliona złotych, wyjętych ze skarbonek dzieci, dostanie zbiorowe pozwolenie – a niech nawet kradnie, tyle dobrego przecież zrobił. Komunistyczny bandyta na wieki pozostanie wybitnym profesorem humanistą, światowej sławy naukowcem. Ofiary przez niego zamordowane, to bandyci z lasu. Idealnym obrońcą demokracji jest pułkownik SB, zamordystą prześladowany przez esbeka żołnierz AK.

Prawdę piszą kłamcy, kłamią oszołomy, przestępca jest sędzią, uczciwy przestępcą, przeszłość nie istnieje, liczy się tylko tu i teraz. Wszystko można kupić, niczemu nie warto się poświęcać. Donosiciel sprzedający kolegów za pieniądze ląduje na cokole bohatera ludu. Ludzie, których sprzedał to plujący jadem nienawiści frustraci. Obrzyganie katolików i polanie szambem, to święte prawo artysty do wyrażania swojej wrażliwości sprzeciwiającej się wszelkiej cenzurze. Krzyż przy drodze, to zamach na świeckość przestrzeni publicznej. Mógłbym tę litanię ciągnąć bez końca, ale jaki w tym sens, dość powiedzieć, że nie ma tu żadnego przypadku. Całkowite odwrócenie pojąć i wartości jest zarówno istotą, jak i celem lewackiej socjologii. Uprzedzam też optymistów, którzy twierdzą, że to się nie może udać, bo człowiek ma naturalne hamulce. Obrócę ten optymistyczny wniosek w drugą stronę i powiem, że to się niestety nie może nie udać, a hamulce już nie jeden raz puściły.

Cała siła tej zgnilizny polega na łatwiźnie. Zdecydowanie łatwiej jest bezkarnie zabić własne dziecko niż je ochronić z narażeniem życia. Po stokroć łatwiejsze jest przyjęcie 200 tysięcy łapówki, niż tyranie za 6 tysięcy, niczym jakiś idiota albo złodziej. Nieporównywalnie mniej wysiłku i talentu wymaga rozmazywanie kału na płótnie i rozdeptywanie żółtymi gumiakami, niż wykonanie fresków w Kaplicy Sykstyńskiej. Lewacka aksjologia ma potężną siłę, to samo nakręcająca się machina, której paliwem może być dosłownie wszystko. Wrzucasz do baku byle gówno, często dosłownie, w czystej postaci, i po chwili, w wyniku intensywnej obróbki wyskakuje: Super Bohater Roku, Intelektualista Roku, Artysta Roku, Człowiek Roku. Produkcji nie da się przerwać konkurencyjną ofertą, nie ustawią się kolejki do wylewania potu, łez i krwi, aby stać się człowiekiem, skoro za nic można zostać bohaterem. Jedynym sposobem na przerwanie lawiny tandety, jest wysadzenie w powietrze lewackiej aksjologii, najlepiej razem z lewackimi aksjologami.


© MatkaKurka
4 kwietnia 2017
źródło publikacji: „Dzieciobójczyni Super Bohaterem Gazety Wyborczej, to nie przypadek to lewacka aksjologia”
www.kontrowersje.net

Ilustracja © Tow. Karamucho

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2