UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Bluzgi pijanego i zaplutych karłów

Jak wiadomo jestem wrogiem Sanacji. Jednak śp.tow."Ziuk" miał ogromne (i słuszne) pretensje o działania tego "zaplutego karła", tej polskiej małości:
http://jpilsudski.org/przemowienia-odezwy-rozkazy/1101-przemowienie-jozefa-pilsudskiego-w-sali-malinowej-hotelu-bristol-3-lipca-1923-r
Mam te słowa w pamięci, gdy czytam pisane wymiocinami donosy niektórych PiSmenów; np.
http://niezalezna.pl/84182-kto-jest-odpowiedzialny-za-katastrofe-smolenska-obrzydliwa-insynuacja-kiezuna
n/t "zawierającego obrzydliwe tezy wywiadu, jakiego Witold Kieżun udzielił portalowi wirtualnapolska.pl

To fragment najbardziej oburzający. Odpowiadając na pytanie o Apel Smoleński Kieżun stwierdza:
"Nie da się porównać przecież walki o życie, o ojczyznę z wypadkiem samolotu. Poza tym trzeba się zastanowić, kto jest odpowiedzialny za to. No niech pani się zastanowi. Kto najwyższy rangą odpowiada za katastrofę tupolewa? Za to, że jednym samolotem poleciał prezydent i całe dowództwo armii, plus czołówka polityków. W Stanach Zjednoczonych prezydent nie leci nawet ze swoim zastępcą. Kto jest najbardziej odpowiedzialny za to?"
Dziennikarka docieka: "Niech profesor odpowie na to pytanie". I wtedy padają słowa, których Kieżun będzie się wstydził już zawsze:

"Najbardziej odpowiedzialny jest Lech Kaczyński. Prezydent nie powinien wsiąść do samolotu, w którym jest czołówka polityczna i całe dowództwo wojsk"
Ale przecież p.prof.Kieżun (niezależnie od tego, że był TW SB...) ma rację: ryzyko powinno się minimalizować. Co w tej wypowiedzi jest "obrzydliwego"??!?

Obrzydzenie budzi za to ten artykuł. Co ciekawe: nie podpisany...


© Janusz Korwin–Mikke
9 sierpnia 2016
źródło publikacji:
www.korwin-mikke.pl

Ilustracja © brak informacji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2