OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.
UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

Dowody ukraińskiej przyjaźni


TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH

PONIŻSZE FOTOGRAFIE PRZEDSTAWIAJĄ
ZWYKŁYCH POLAKÓW TAKICH JAK TY.
ZOSTALI WYMORDOWANI PRZEZ SWYCH UKRAIŃSKICH SĄSIADÓW I „PRZYJACIÓŁ” Z KTÓRYMI ŻYLI I MIESZKALI OD POKOLEŃ ZA TO ŻE
BYLI POLAKAMI...

† CZEŚĆ ICH PAMIĘCI †Ilustrowany Tygodnik Polski
11 lipca 2015
www.tiny.cc/itp2
Kilka słów
[...]Tak okrutnego ludobójstwa w tak nieludzkie sposoby (nie chcemy w tym miejscu używać słowa „zezwierzęcenie”, gdyż byłoby to niezmierną obelgą dla zwierząt, które zabijają jedynie w obronie lub z głodu i robią to bez żadnego torturowania swych ofiar) i w dodatku na tak masową skalę nie dokonywano nawet w niemieckich obozach koncentracyjnych. Pół wieku później nawet najbardziej prymitywni czarnoskórzy barbarzyńcy z plemienia Hutu nie przebili „naszych” ukraińskich podludzi w okrucieństwie (nie chcę ich nazywać bydłem z tego samego powodu, co wcześniej), a jedynie liczbą swych ofiar podczas ludobójstwa plemienia Tutsi w Rwandzie w 1994 r. Pamięć o zdziczeniu Hutu została bardzo szybko uwieczniona przez Hollywood w wyśmienitym filmie „Hotel Rwanda”, a pamięć o naszych ofiarach - pomimo upływu już tylu lat - nadal oczekuje na uwiecznienie. Owszem, od czasu napisania tych słów pojawiła się już pierwsza „jaskółka” w postaci filmu „Wołyń”, ale przecież widać w nim wyraźnie, że polscy filmowcy nadal hołdują obrzydliwemu stylowi Wajdy, czyli „panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek” i nadal nie chcą jednoznacznie pokazać Polakom (a tym bardziej światu) skali i ogromu ludobójstwa Polaków przez prymitywną barbarię ukraińskich podludzi.
[...]
O polskich rządach - od PRL zaczynając, przez oszustów z PO trzeciej RP i na obecnym rządzie PiS kończąc - nie chcę nawet wspominać, gdyż to, co wszystkie polskie rządy (z jednym i jedynym chwalebnym wyjątkiem Rządu II RP na Uchodźstwie w Londynie) wyczyniają od 1945 aż po 2017 to po prostu pogranicze zdrady narodowej. Dopóki rządy Ukrainy oficjalnie nie przeproszą Polski w imieniu całego ukraińskiego narodu za wołyńskie ludobójstwo, dopóki nazywają ulice dawnych polskich miast imionami swych podludzi z UPA, dopóki w szkołach ukraińskich nie będą uczyć o barbarzyństwie i cywilizacyjnym upadku swych dziadków (jak to uczynili Niemcy), dopóty Polska jako państwo nie powinna i nie może popierać Ukrainy, a nawet zabronić im wstępu do naszego kraju - ale to już osobna historia... [...]

Rządzie III RP, Sejmie, Senacie, politycy polscy!
Jeżeli jesteście rzeczywiście Polakami to czas już najwyższy, abyście uczcili pamięć ogromnej liczby Polaków nieludzko wymordowanych przez ukraińskich podludzi na Wołyniu w latach 1943-1944 i zaczęli oficjalnie nazywać tę zbrodnię tym, czym była: LUDOBÓJSTWEM.
Drodzy posłowie, senatorzy, politycy: rzezi dokonują nieliczne grupy w niewielkim zasięgu, np. w budynku, nawet w dzielnicy czy całym mieście,  ale już nie na obszarze 1/4 państwa i przy udziale prawie całego narodu! Takie działanie nazywa się ludobójstwem. Przepraszamy, że tak obcesowo pouczamy Was w tym miejscu, ale sami domagacie się stosownej reprymendy powtarzając swe politycznie-poprawne hasełka propagandy wynikającej z powiązań polityki...
Niewielu Polaków przeżyło to ludobójstwo. Upływ czasu także dokonał swego i obecnie jedynie garstka świadków tych okrutnych wydarzeń jeszcze żyje.
Uhonorujcie ich tak, jak powinniście!
Pokażcie w końcu, że macie jaja, że nawet będąc zakamuflowanymi pacynkami Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Izraela, Niemiec czy Rosji - że mimo to nadal jesteście także Polakami!© Paul Ityk, DeS
1 marca 2013 / uaktualnione w 2017 przez Paul Ityk
specjalnie dla Ilustrowanego Tygodnika Polskiego:
www.tiny.cc/itp2


Fotografie archiwalne: © domena publiczna
Fotografia flagi przybranej kirem na budynku Sejmu RP: © Wikipedia
Fotografie archiwalne koloryzowane: © Nessa VardamirARTYKUŁ PRZYWRÓCONY Z KOPII ZAPASOWYCH, Z TEGO POWODU ORYGINALNY FORMAT ARTYKUŁU MOŻE NIE PASOWAĆ DO FORMATU OBECNEGO BLOGU. NIEKTÓRE ILUSTRACJE MOGĄ BYĆ OBECNIE NIEDOSTĘPNE, A LINKI MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE.

UAKTUALNIENIE: 2017-06-06-22:10 (dodano fragmenty z artykułu „Naród prawdziwych podludzi” z 1 marca 2013, uaktualnie przez Paul Ityk w czerwcu 2017)

2 komentarze:

 1. TO GOOGLE CENSORSHIP A-HOLES: THE IMAGES IN THIS ARTICLE ARE PICTURES OF HISTORICAL EVENTS. THE FACTS STATED HEREIN ARE OFFICIAL AND CORRECT WITH THE FINDINGS OF POLISH INSTITUTE OF REMEMBRANCE (IPN). THE TERM "BARBARIANS" ("BARBARZYŃCY") DESCRIBING THE UKRAINIANS WHO PARTICIPATED IN GENOCIDE OF POLES IS A FACT, AND NOT ANY DEROGATORY DESCRIPTION NOR INSULT. SAME GOES FOR THE TERM "SUBHUMAN" ("PODLUDZIE"), AS NO NORMAL, CIVILIZED MAN OR WOMAN WOULD HAVE EVER COMMITTED SUCH BESTIALITY AND INSANE CRUELTY WITH WHICH THESE UKRAINIAN SUBHUMANS HAVE MURDERED HUNDREDS OF THOUSANDS OF POLISH CHILDREN, WOMEN AND MEN. IT IS OBVIOUS TO ANYONE WITH A BRAIN INSTEAD OF POLIT-CORRECT GUIDELINES.
  IF YOU DON'T UNDERSTAND WHAT THE TERMS USED IN THIS ARTICLE ACTUALLY MEAN - WE SUGGEST YOU LOOK IT UP IN ANY ENCYCLOPAEDIA BEFORE MAKING FOOLS OF YOURSELF.
  FINALLY, DEAR GOOGLE CENSORS, IT IS TIME YOU HAVE SIMPLY STOPPED CENSORING THE FACTS AND TRUTH, NO MATTER HOW INCONVENIENT IT IS TO SOMEONE, AS FACTS CANNOT BE DEROGATORY, CANNOT BE INSULTING, AND CANNOT BE WHATEVER-ELSE IT IS YOU MAY THINK IN YOUR TWISTED LEFTIST AND POLITICALLY-CORRECT IDIOTIC OPINIONS. FACTS ARE JUST FACTS, NOTHING MORE AND NOTHING LESS. IT IS ONLY THE CHOICE OF YOUR TWISTED, LYING PERCEPTION THAT MAKES YOU TRY TO CENSOR THE FACTS OR TRUTH. YOU SHOULD BE ASHAMED OF YOURSELF FOR WORKING AT SUCH DISGRACEFUL CORPORATION AS GOOGLE, THAT IS - IF YOU EVER HAD, OR STILL HAVE ANY DIGNITY LEFT...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może ktoś przetłumaczy na poprawną polszczyznę? bo Tłumacz Google chyba uważa polski za słahili albo inny zulu

   Usuń

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2