UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Major „Łupaszka” doczeka się pogrzebu. Po 65 latach!

W dniu kolejnej rocznicy śmierci tego Patrioty, po raz pierwszy mamy okazję zakomunikować jakąś dobrą wiadomość: uroczysty pogrzeb majora z udziałem Kompanii Honorowej WP i Prezydenta RP odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 11:00, jak publicznie ogłosiła już w styczniu siostrzenica majora, pani Halina Morawska.
Major Zygmunt Szendzielarz, pseudonim konspiracyjny „Łupaszka”, został zamordowany przez czerwonych zdrajców narodu 8 lutego 1951 r.

Podczas gdy prezydent Komorowski oddawał honory ścierwu zdrajcy Jaruzelskiego, patriota musiał czekać 65 lat na swój pogrzeb - w tym aż 25 lat w tzw. „demokratycznej” i niby „wolnej” III RP!

Po 65 latach, wyklęty z nakazu sowieckich okupantów, zamordowany przez zdrajców narodu, major Zygmunt Szendzielarz “Łupaszka”, spocznie w poświęconej ziemi na wojskowym cmentarzu powązkowskim w Warszawie. [...]
Bohater niezłomny w walce z komunistycznym złem, broniący honoru i wolności Rzeczpospolitej zostanie odprowadzony na wieczny spoczynek.
Jego szczątki, zgodnie z wojskowym ceremoniałem, w uroczystym kondukcie, w obecności najwyższych władz Rzeczpospolitej, zostaną przewiezione na lawecie ulicami Warszawy. Niech ta ostatnia droga będzie wspólnym hołdem Polaków złożonym ich bohaterskiemu obrońcy.
Bądźmy tam, wtedy, razem.
Halina Morawska
Uroczystości pogrzebowe mjr. „Łupaszki” rozpoczną się Mszą świętą, a następnie w kondukcie żałobnym – który przejdzie ulicami Warszawy i ma być zarazem patriotyczną manifestacją – trumna ze szczątkami mjr. Szendzielarza zostanie przewieziona na cmentarz wojskowy na Powązkach, gdzie odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Trasa przemarszu konduktu jest jeszcze ustalana.
Jeśli mieszkasz w Warszawie i masz możliwość - bądż tam!
Pokażmy wszystkim żyjącym jeszcze komunistycznym bydlakom i ich dzieciom, że mimo ich wszystkich prób, ich terroru, ich propagandy - że mimo tego wszystkiego PRZEGRALI, a my pamiętamy o ich zdradzie i nigdy nie zapomnimy o ich zbrodniach i naszych patriotach jak major prawdziwego Wojska Polskiego Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka”.Redakcja ITP
8 lutego 2016
Ilustrowany Tygodnik Polski ☞ tiny.cc/itp2


Ilustracje:
fot.1 © Kai Imaging / Ilustrowany Tygodnik Polski
fot.2 © brak informacji / Instytut Pamięci Narodowej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2