UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Gołym kroczem kroczy „moda”

Dzisiaj wieczorem, podczas 73. Festiwalu Filmowego w Wenecji, ku zdumieniu zebranej publiczności, na tzw. "czerwony dywan" przed Palazzo del Casino dosłownie wkroczyła nowa moda: z zupełnie gołymi kroczami pojawiły się modelki Giulia Salemi i Dayane Mello, z którymi pozował i towarzyszył im bliżej nieznany (jak na razie) mężczyzna, który jednak nie dopasował się do prezentowanej przez partnerki mody i staromodnym zwyczajem całkowicie ukrywał swoje genitalia w spodniach.
Jak jednak widać na fotografiach, jedna z modelek posiada co najmniej jednodniowy "zarost". Tak więc, wraz z upowszechnieniem się tej nowej mody, stare powiedzenie o "wieczornej smudze cienia" na twarzach panów, którym owłosienie twarzy rośnie szybko - zapewne zostanie wkrótce poszerzone na odrosty kroczy pań dumnie kroczących z gołymi kroczami...

Do tej chwili z pewnością opisy tego absolutnie niesmacznego i bez taktu wydarzenia obiegły już świat, nie zagłębiając się więc w znane szczegóły prezentuję nieocenzurowane szczegóły i szczególiki ku uciesze przede wszystkim heteroseksualnych panów (i zapewne także dla zaciekawionych lesbijek).

OSTRZEŻENIE: Poniższe materiały ogólnie uważane są za niestosowne do oglądania w pracy lub szkole!

KLIK W OBRAZEK PO WIĘKSZY
(niektóre są bardzo duże)Wszystkie powyższe materiały fotograficzne pochodzą z ze źródeł udostępnionych przez główne agencje informacyjne i prasowe.


© Sunt Facta
Manhattan, 3 września 2016
(otrzymane przez email 2016-09-04-04:11)

specjalnie dla Ilustrowany Tygodnik Polski: tiny.cc/itp2

Ilustracje autora © brak informacji
Notatka: ponieważ linki do oryginalnych ilustracji dołączonych przez Autora były ogromne (najmniejsze o rozdzielczości 21 megapikseli), wszystkie zostały przez nas przekonwertowane do rozmiarów bardziej nadających sie do zamieszczenia w artykule.

3 komentarze:

 1. Artykuł nie przystaje do reszty. Po za tym widzimy że ich krocza nie są gołe tylko słabo okryte przepaską czy czymś tam, o co ten chałas?

  A przede wszystkim chciałem wam napisać że komentowanie anonimowo nie działa od paru dni. Ta cała captcha nie pojawia się wcale albo jak już jest to nie ma w niej obrazków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Captcha wymaga Java Script. Jeśli używa pan wtyczek w przeglądarce które to blokują (np. różne "ukrywacze prywatności", "adbloki" itp mogą tak robić) to zawsze tak się stanie.
   Normalnie przy wyłączonym Java Script w miejscu Captcha miałby pan informację o konieczności właczenia JS aby kontynuować, ale skoro pan takiej informacji nie miał tylko obrazki w Captcha panu się pokazują, to jest dla mnie prawie pewne że to właśnie z powodu którejś z używanych przez pana wtyczek w przeglądarce.

   Usuń
 2. Jakieś takie nieforemne te modelki. Klaczowate, bez żadnego wdzięku, bez gracji... Nie dziwne że musiały epatować swym łonem żeby zwrócić na siebie uwagę.

  OdpowiedzUsuń

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2