UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

O kontrowersjach wokół Powstania Warszawskiego

Reporter: Zbliża się 72. rocznica tragicznego Powstania Warszawskiego - tragicznego ponieważ była to olbrzymia, niepotrzebna (jak niektórzy twierdzą) danina krwi, porównywalna z Rzezią Wołyńską i Małopolsce Wschodniej, dokonaną przez szowinistów uktaińskich. Prosiłbym o kilka refleksji, uwag, dotyczących tej rocznicy - tej rocznicy tak tragicznej, a równocześnie tak bohaterskiej historii, która wydarzyła się w Warszawie poczynając od 1 sierpnia 1944r.

Grzegorz Braun: No cóż, wypada powtórzyć po raz kolejny: „Chwała Bohaterom, hańba prowokatorom”. Chwała poległym, Cześć pomordowanym, nasza pamięć, wieczne odpoczywanie - ta modlitwa, zawsze jesteśmy ją winni... i wieczna hańba tym, którzy zdecydowali się zagrać tą kartą, zdecydowali się położyć na szali gry politycznej tak niebotycznych rozmiarów ofiarę, straty biologiczne, straty materialne, o politycznych ostatecznie nie zapominając.© Sumienie Narodu TV
21 lipca 2016
źródło publikacji:
www.youtube.com

Ilustracja © Sumienie Narodu / youtube.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2