UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Dwa KOD-y: rozłam o... pieniądze!

KOD się podzielił na tle finansowym, bo nie została rozliczona zbiórka publiczna pieniędzy do puszek. Jeden KOD - ten spod pomarańczowego namiotu i licznika dni - to KOD-PP popiera Kijowskiego a drugi KOD - ten od zielonego namiotu, radykalniejszy...

Udajemy się z Radosławem Siedleckim niosącym Krzyż i statuetkę Dmowskiego pod Urząd Rady Ministrów (URM, siedziba Premier Beaty Szydło) zwizytować KOD, żeby przedstawić Telewidzom TELEWIZJI NARODOWEJ i blogerom NEon24.pl najnowszy ogląd sytuacji. Napotykamy dzielnego pikietującego anty-KOD-owca - Zygmunta Poziomkę.Pan Zygmunt Poziomka (murarz, górnik, kierowca) jest z miejscowości Bramki, urodzony w miejscowości Truskawka. Wybuchamy śmiechem kiedy się ta malownicza postać przedstawia, gdyż zbitka imienia, nazwiska i nazw jest niebanalna. Facet jest z klasą, ma świetne poczucie humoru, nosi plakietkę obrońców życia poczętego, wymachuje flagą narodową z orłem, do kamery mówi prosto, śmiało, nie wstydzi się. Pikietuje pod URM-em przeciwko KOD-owi w koszulce "BRAWO PiS! TAK TRZYMAĆ!". Jest tutaj już cztery tygodnie. Finansuje się sam.

Poziomka opowiada o tym, że KOD się podzielił na tle finansowym, bo nie została rozliczona zbiórka publiczna pieniędzy do puszek. Jeden KOD - ten spod pomarańczowego namiotu i licznika dni - to KOD-PP (KOD przeciwko PiS-owi) popiera Kijowskiego a drugi KOD - ten od zielonego namiotu, radykalniejszy ideowo - Kijowskiego kontestuje. Taka to jest demokratyczna aura tamtejszego zgromadzenia, a właściwie dwóch zgromadzeń pod URM-em. Zupełnie tak samo jak w roku 2014-tym pod Sejmem, kiedy podzieliło się Czarne Miasteczko Kukiza i powstało miasteczko SIO (Stołecznej Inicjatywy Obywatelskiej) oraz miasteczko Dzielnych Ojców...

Wszystko monitorują i pilnują polscy policjanci, którzy nas legitymują. Sprawdzają przez radio, czy figurujemy w bazie danych policyjnych i czy nie jesteśmy poszukiwani. Demokracja w Warszawie - kwitnie, zgadzamy się z Panem Zygmuntem Poziomką. A wszystko to w dobie walki z terroryzmem i w obliczu inwazji islamistycznej organizowanej przez masonerię.


© Eugeniusz Sendecki
1 kwietnia 2016
źródło publikacji: „Zygmunt Poziomka ujawnia podział KOD. Idzie o pieniądze”
www.eugeniuszsendecki.neon24.pl
Tekst autora poddano drobnej korekcie pisowni.
Ilustracja: © DeS dla Ilustrowany Tygodnik Polski
Wideo: © Eugeniusz Sendecki / youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2