UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Stop Manipulacji! - Wiadomości i Fakty pod lupą!

Medioznawca Szymon Majewski ujawnia niecne praktyki dziennikarzy. Bierze pod lupę tą samą informacje pokazaną przez Wiadomości i Fakty. Zobaczcie jak się nie dać zmanipulować!

Głos z TV:„Prezes PiS apeluje do opozycji o uspokojenie w Polsce nastrojów politycznych.”
Szymon Majewski: Wiadomości pokazują pana prezesa, idealnie wpisany w biało-czerwoną flagę - TV, Jarosław Kaczyński: „... którym zakończy się wizyta Ojca Świętego...” - na przecięciu, na grdyce, w dole czerwony u góry biały. TV, Grzegorz Schetyna: „No tak, tylko co to oznacza?” Grzegorz Schetyna pokazany źle - TV: „Brak demonstracji, brak debat w parlamencie... ” - czerwony nos, krosty, niekorzystne światło. TV: „... nie dopuszczał do łamania przepisów Konstytucji to wtedy... będzie spokój w Polsce”. Pomiędzy dwoma mikrofonami, dwa jakieś sterczące w jego stronę, takie troszkę jakby członki, czyli wygląda troszeczkę jak uczestnik orgii. TV: „Oczekiwania nie mogą być złożone tylko na... yyy, w kierunku opozycji”. Mętne oczy, podkrążone oczy, Schetyna wygląda źle.
© Szymon Majewski
26 marca 2016
Transkrypcja: Rafał T. dla
Ilustrowany Tygodnik Polski tiny.cc/itp2
Ilustracje i wideo © Szymon Majewski / youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2