UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Środek Szymona nr.6

Łono Maślaka!
Tu, właśnie z tego oto miejsca, mówi jutuber Szymon - nie instagramer może, ale na pewno jeden z władców sieci, ostatnio mocno poczynający sobie na fejsbuku. To jest w tym momencie apel... starszego już trochę człowieka, przyobleczonego siwizną, do młodego gwiazdora sieci, Rafała Maślaka.

Rafale Maślaku, wiem, że masz piękne ciało. Właściwie całujemy i podziwiamy każdy centymetr twego umięśnionego ciała. Bardzo nam się podobają twoje pachy, twoje bicepsy, twój cudowny różowy pępuszek. Bardzo podoba nam się twoje podbrzusze, a także nadbrzusze. Ale nie chcemy oglądać już więcej, zatrzymaj się! Włosy łonowe nam wystarczą! Nie chcemy oglądać twego nadjądrza, nie chcemy oglądać twojej moszny, ani też innych tylnych otworów jeżeli takie masz. Trzymaj je dla siebie.
I teraz mój apel - jutubera - do wszystkich opiekunów Rafała Maślaka:

Rodzice! Nauczyciele! Druhu drużynowy!

Weźcie Rafała na kolanko. Wyjaśnijcie mu, że są inne aspekty istnienia w życiu publicznym. Wystawy. Muzeum ziemi. Muzeum Narodowe w Warszawie. Retrospektywna wystawa w np. Katowicach współczesnej sztuki impresjonistycznej. Teatr. Kino. Smarzowski kręci wspaniały film. Czytanie książek. Jakże to daleko ustawia ciebie od najądrza i moszny.

Rafale, bardzo prosimy, opamiętaj się, bo będziemy musieli my - Dziady - wkroczyć i pokazać swoje gonady.

Przeczytajcie sobie w internecie co to znaczy gonady.
Pozdrawiam serdecznie

© Szymon Majewski
19 lutego 2016
Transkrypcja: Anna Pomorska dla
Ilustrowany Tygodnik Polski tiny.cc/itp2


„Środek Szymona nr.6”  1. Łono Maślaka!
  2. Grzyb jedzie po Maślaku. Musiało się tak stać. Ostatnim zdjęciem swojego łona Rafał Maślak zawiesił sieć i poprzeczkę baaaardzo wysoko. Apeluję więc do jego rodziców!
  3. Bronię Wałęsy!
  4. Lech to legenda, Polski i mojego dzieciństwa. On tego nie podpisał! Precz mi! To nie on! To oni mu! Tak nie można! Mam swoją wersję i ją przedstawiam.
  5. SZYMON ROASTUJE TVN
  6. Mój apel do Edwarda Miszczaka! Bronię widza TVN przed... TVN- em i roastem. Punktuje to spokojnie i bez emocji! I tak już mnie nie zatrudnią... a chu... tam...
  7. CDN KISZCZAKA
  8. To poważny materiał! Żadnych jaj. Wiem co Kiszczak zostawił jeszcze żonie!
  9. Golec w Banku, ups!
  10. Stop rzepowym, siermiężnym reklamom, mi całej sympatii dla braci Golec jadę po ich reklamie.


Ilustracje i wideo © Szymon Majewski / youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2