UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

„Pudzian” kontra „NowoczesnaPL”

Mariusz Pudzianowski opublikował tekst z którego jasno wynika, że Ryszard Petru radził Polakom wzięcie kredytów we frankach, choć sam z niego wcześniej zrezygnował i przewalutował na złotówki.
Petru nie odniósł się do zarzutów, ale i tak zaatakował popularnego „strongmana”. Pudzianowski nie pozostał dłużny.

"NowoczesnaPL" z panem Ryszardem Petru na czele - polecam przeczytać tym co jeszcze lekcji nie odrobili, aby nie byli zaślepieni gruszkami na wierzbie. Kilka lat temu tego pana już przewidział ŚP Andrzej Lepper i z mównicy sejmowej uprzedzał przyjdzie taki Pan Petru i Balcerowicz, wiec skąd to wiedział?????? Petru długo zapewniał, że kredyty we frankach są bezpieczne. Swój przewalutował już w 2008 r." - napisał Pudzianowski "przeklejejąc" na swój profil na Facebooku w całości tekst z portalu niezalezna.pl.
Petru w odpowiedzi uniknął jakiegokolwiek odniesienia się do zarzutu, jedynie odpisał w typowym dla osobników ze środowisk Partii Oszustów stylu ględzenia od rzeczy: że Pudzianowski niby "pluje oskarżeniami" i wyśmiewa "fajnych i normalnych ludzi z Nowoczesnej", chociaż Pudzian nic o tym nie wspomniał w swoim tekście..."Nie zauważyłem, abym cokolwiek wspomniał o "partii dla bogatych" w moim poście, ale w sumie dobrze to pan określił. Wspomniany został m.in. Wasz postulat 3 razy 16%, gdzie z pewnością spotka się to ze zwiększeniem cen żywności. Wasze postulaty zostały porównane tylko z gruszkami na wierzbie, nikogo nie wyśmiewam. Bardzo zastanowiły mnie informacje o kredytach we frankach oraz o depeszach z wikileaks. Mam nadzieję, że nie przyjdzie panu do głowy skasowanie swojego komentarza, ponieważ zobaczy go 4x więcej użytkowników niż u pana. W przeciwieństwie do pana potrafię odpowiedzieć na komentarz... a z zaproszenia niestety nie skorzystam" - wyśmiał go w odpowiedzi Pudzianowski.


W innym zaś wpisie Pudzianowski tak skomentował wcześniejsze deklaracje Petru:
Autor: JW / zmiany i dopiski: Paul Ityk
Źródło: Niezależna PL / niezalezna.pl

Fotografia 1: © Mariusz Pudzianowski / facebook
Fotografie 2,3,4: zrzuty z ekranu witryn dostępnych publicznie / domena publiczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2