OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.
UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2
Wszystkie wersje naszych „Ostrzeżeń”
(pierwotnie strona została utworzona w zupełnie innym celu w 2011 roku; tekst oryginalny został zachowany poniżej)

1997-2001:
Nie było żadnego; miejsce późniejszych „Ostrzeżeń” było wówczas używane do wyświetlania różnych bannerów (najczęściej politycznych - antykomunistycznych, ale też zawierających ogłoszenia o spotkaniach, życzenia świąteczne itp.) zmienianych co jakiś czas zależnie od potrzeb.

2002-2010:
zrzut ekranu ze stycznia 2011


2010-2015:
zrzut ekranu z 10 października 2010


2015-2018:
zrzut ekranu z 1 czerwca 2018


2018– (OBECNIE):
Zmiana tekstu została spowodowana zmianą sceny politycznej III RP lat 2017-2018; po samowyeliminowaniu matołów z „Nowoczesnej” i samozarżnięciu się ścierw „KODziarstwa” i ubectwa z „UB-wateli RP” uznaliśmy, że nie ma już potrzeby nawet wspominania nazw tych skompromitowanych i jakże okrutnie wyśmianych przez Polaków politycznych truposzy.
(zrzut ekranu z 13 czerwca 2018)


Tekst oryginalny tej strony:
(wszelkie ilustracje i linki są nieaktualne)

Nowy Rok 2011 witamy także nowym „Ostrzeżeniem”, jakie odtąd będzie wyświetlane w nagłówku naszej witryny nad każdym z zamieszczonych u nas materiałów (zamiast wyświetlania w nagłówku poszczególnych stron - dzięki temu np. wydruk zamieszczanych u nas materiałów zawsze będzie je posiadał na samym początku).
Tekst został uaktualniony, ponieważ uznaliśmy, że od chwili zamachu stanu z 10 kwietnia tego roku, dokonanego m.in. przez zamordowanie niewygodnych elit III RP w tzw. „katastrofie” na lotnisku w Smoleńsku, bandyci i gangsterzy z Partii Oszustów (oficjalnie zwanej „Platformą Obywatelską”) nie tylko, że przejęli całą władzę w III RP, ale też wyraźnie i już bez żadnego ukrywania okradają cały naród z dobytku i majątku publicznego zwanego państwem polskim. Dlatego też od teraz będziemy ogniskować nasze zainteresowania na uwypuklaniu oszustw, kłamstw i zalegalizowanego złodziejstwa i demontażu państwa polskiego dokonywanych najczęściej w majestacie „prawa” (dzięki „prawom” przez nich samych uchwalanym) przez zdrajców i antypolskie ścierwa z obecnie rządzącego gangu tzw. „partii” PO-SLD, a zmiana słownictwa w naszym „Ostrzeżenu” jest tego odzwierciedleniem.

Uaktualnienie: (4 stycznia 2011)
Dla naszych niezadowolonych ze zmiany użytkowników, którzy tak wokalnie zaprotestowali przeciw tej zmianie na forum i czacie, wprowadziliśmy drobną modyfikację: klikając w dwukropek po słowie „Ostrzeżenie”, albo klikając TUTAJ) otworzy się specjalnie dla Was utworzona „wersja” blogu zawierająca dokładnie te same treści i materiały, ale z tym samym, poprzednim tekstem naszego „Ostrzeżenia” i dotychczasowym ciemnym rozkładem witryny (kopie na Bloggerze pozostają bez zmian). Jednak ponieważ jest to nieudokumentowany „hack” w oprogramowaniu WordPressu, nie możemy zagwarantować, że poprawnie zadziała na wszystkich przeglądarkach sieciowych (przetestowaliśmy to jedynie na IE i FF).
Przy okazji oficjalnie składamy podziękowania panu Andrzejowi z Kolonii za podzielenie się z nami swym ogromnym „know-how” (pokazanie nam jak to zrobić).

Uaktualnienie: (12 lutego 2012)
W związku z przenosinami wszystkich naszych pozostałych materiałów z usługi WordPress do usługi Blogger, niektóre z zaimplementowanych zmian i „haków” jakie były wykorzystywane na serwisie WordPress obecnie przestały działać i nie są możliwe do odtworzenia na serwisie Blogger z powodu diametralnych różnic w funkcjonowaniu pomiędzy tymi usługami. Tym samym niniejsza strona jest odtąd jedynie materiałem archiwalnym i może zostać usunięta w przyszłości.


MATERIAŁY PRZYWRÓCONE Z KOPII ZAPASOWYCH, Z TEGO POWODU ORYGINALNY FORMAT MOŻE NIE PASOWAĆ DO FORMATU OBECNEGO BLOGU. NIEKTÓRE ILUSTRACJE MOGĄ BYĆ OBECNIE NIEDOSTĘPNE, A LINKI MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE.

OSTATNIE UAKTUALNIENIE: 2018-06-13-00:28 / A.P.
UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2