UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Sawczenko w Sejmie RP to granica zdrady

eMisjaTV: Panie Grzegorzu... dzisiaj wyjatkowo dużo się tu rosyjskiej agentury nazbierało, ponieważ - wedle narracji partii rządzącej - kto dziś wsadza klin między relacje polsko-ukraińskie, ten sprzyja Rosji i pewnie jest agentem.

Grzegorz Braun: No tak, to jest taki sam szantaż, którego używano wobec polskich patriotów w epoce, w dobie II wojny światowej. Na przykład mówiono, że „kto nie jest za Stalinem i Armią Czerwoną, ten najwyraźniej popiera Hitlera”. I odwrotnie, tak: „komu się Hitler nie podoba, ten jest komunistą, sowieciarzem”. No... to są fałszywe dychotomie, prawda? Nie należy się dać wpędzić w taką fałszywą alternatywę, to nie jest tak, że będąc przeciwko wybitnemu towarzyszowi, wybitnemu działaczowi socjalistycznemu Hitlerowi, że musimy jednocześnie popierać wybitnego działacza socjalistycznego Józefa Stalina...© Grzegorz Braun
12 lipca 2016
źródło publikacji: Braun: "Sawczenko w Sejmie RP to granica zdrady narodowej"
eMisja TV / youtube.comIlustracja i wideo © eMisja TV

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2