UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Gajos i inni u których zanika rozum

Trudno oprzeć się wrażeniu, że większość tak zwanych aktorów-celebrytów zaangażowanych po stronie odsuniętej od władzy i wpływów sitwy jest intelektualnie bardzo uboga, żeby nie powiedzie wprost głupia i tępa.

Portalowi koduj24.pl wywiadu udzielił właśnie Janusz Gajos zaś rozmowę z nim przeprowadziła zwolniona z radiowej „Trójki” psiapsiółka Bronka Komorowskiego, Magdalena Jethon, promotorka pamiętnego białego orła z czekolady. Wywiad oczywiście ustawiony był tak, aby dokopać obecnej władzy, a w szczególności Jarosławowi Kaczyńskiemu. Gajos mówi w pewnym momencie: Wiadomo z historii, że wiele niedobrych i fatalnych w skutkach zdarzeń zaczynało się tak właśnie, jak to się dzieje teraz. Mam nadzieję, że nie dojdzie do niczego nieodwracalnego. Nie mogę uwierzyć, żeby wszyscy rozsądni ludzie, których są całe tłumy - vide marsze KOD-u - nie byli w stanie zapobiec najgorszemu.
Przecież większość z nas nie wierzy w brednie typu "Polska w ruinie", nie chce spokojnie słuchać wyzwisk i obelg [rzucanych] tylko dlatego, że ma inne zdanie na temat tej "dobrej zmiany". Ludzie chcą po prostu spokojnie żyć i pracować.
Panie Gajos, a kto wierzył w brednie o „zielonej wyspie” i nie oburzał się na obelgi rzucane w stronę ofiar tragedii smoleńskiej oraz ich rodzin? Kto zacierał wesoło łapki kiedy Palikot proponował zastrzelić i wypatroszyć Jarosława Kaczyńskiego? Kto doprowadził do zbrodni w Łodzi, gdzie członek PO zamordował działacza PiS, a drugiemu próbował poderżnąć gardło?
Jakim trzeba być prymitywnym tępakiem, żeby zagrać w swojej karierze aktorskiej sadystycznego majora UB w „Przesłuchaniu” i cenzora Rabkiewicza w „Ucieczce z kina Wolność” i dosłownie nic z tych ról nie zrozumieć?

Właśnie te role ukazywały, jakimi degeneratami są lub dopiero stają się ludzie, którzy w jakimś momencie swojego życia postanowili służyć złu. A morze aktor Gajos tak naprawdę nie grał, bo charakterologicznie był wtedy na planie sobą? Trudno inaczej zrozumieć ten kompletny zanik rozumu.


© Mirosław Kokoszkiewicz
30 czerwca 2016
źródło: „Gajos i inni u których zanika rozum. Tu potrzebna jest terapia”
www.polskaniepodlegla.pl
Ilustracja © brak informacji / www.filmypolskie888.blogspot.com

1 komentarz:

  1. To jest takie głupie i prymitywne, że nie ma co komentować.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2