UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Środek Szymona nr.4

500 na dziecko może być groźne.
W dodatku dla dorosłych!

Jestem przekonany, że przez program 500+ - pięćset złotych na każdego dzieciaka - zwariujemy. Będą przypadki wariactw, schizofrenii, prób samobójczych i innych takich tragedii. Uwaga, sprawa jest prosta - jestem patriotą, głosuję na PiS, dobrze, chcę mieć 500 zł na dziecko. Chcę mieć 500 zł na dziecko, moja ukochana partia wygrywa. Kocham Jarosława, partia wygrywa, wiem, że ma problemy z dopięciem budżetu. Mają problemy z dopięciem budżetu, mówią o tym wszystkim, nawet nasz powo...dow..Morawiecki, wobec tego co robimy? Biorę to 500 zł? Jeżeli kocham partię - to nie biorę. Bo się nie zepnie budżet.
I teraz uwaga: kolejna sprawa.
Jestem liberałem. Głosowałem na Platformę, głosowałem na Nowoczesną lub lubię Petruswetru. Co robię? Biorę 500 zł? I teraz uwaga: jak wezmę 500 zł to wyjdę, prawda, na bogacza, "wziął 500 zł itd. itd", czyli co - zrealizował plan PiS! Powinienem się ująć i nie [wziąć 500 zł]. Ale! Jednocześnie, może właśnie, powinienem być "V kolumną", wziąć po 500 zł na swoje przeróżne nowoczesne bądź też platformerskie dzieci i właśnie rozwalić budżet PiS-u!

Więc teraz uwaga: wszyscy mamy już zaszczepioną w głowę lekką schizkę i co z tym robimy? Nie wiadomo co. Latamy, konsultujemy się z małżonkami, biegniemy do bankomatów, sprawdzamy, jaki mają budżet, słuchamy - słuchamy czy też nie słuchamy - co z naszą złotówką, co z tym wszystkim, wariujemy kompletnie! Leków nie starczy w tym kraju! I kolejny program w tym kraju trzeba będzie zrobić: 500 zł na leki dla każdego ojca wariata i matki wariatki.

Tak proponuję.


© Szymon Majewski
3 lutego 2016
Transkrypcja: Anna Pomorska dla
Ilustrowany Tygodnik Polski  tiny.cc/itp2„Środek Szymona nr.4” 1. GESSLER BESOS ATAK
 2. Ujawniam spisek Magdy Gessler! Jej gastronomiczna ekspansja grozi nam wszystkim. Prawda w oczy kole parówkami!
 3. SPISEK "LISEK"
 4. Kto naprawdę stoi za tym, że Tomasz Lis został wyrzucony ? Też Tomasz... ale nazwisko ujawnię w materiale.
 5. TVP AJFON
 6. Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie reportera, no i jeszcze telefon. TVP INFO chce robić dziennikarzy ze wszystkich którzy mają telefony.
 7. KERBER-OWSKA!
 8. Jak ktoś wielki to musi być Polak. Tak trzeba. Tak być musi. Nasza tęsknota za sukcesem bywa bolesna dla dziennikarzy, bo trzeba się namęczyć i nagimnastykować.
 9. 20 000 000 dla OJCA RYDZYKA
 10. Ojciec Rydzyk nie chce 20 mln! Super. Ale PiS ma pomysł jak to zrobić, żeby je dostał. Wiem to, bo umiem dodawać.
 11. LEWANDOWSKA NA TALERZU
 12. Dlaczego Anna Lewandowska robi zdjęcia tego co je? Jakie jest wyjaśnienie tego fenomenu? Czy Wy robicie zdjęcia schabowego?
 13. PARANOJA 500 +
 14. 500 na dziecko może być groźne. W dodatku dla dorosłych!


Ilustracje i wideo © Szymon Majewski / youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2