UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Dożynki i wywiad z Parą Prezydencką

Przy okazji Dożynek Prezydenckich w Spale Para Prezydencka udzieliła wywiadu dla magazynu „Tydzień” w TVP:


Prezydent Andrzej Duda: Bardzo serdecznie witamy pana redaktora i witamy wszystkich naszych widzów, przede wszystkim rolników, którzy dzisiaj mają swoje święto - prezydenckie święto dlatego, że mam ten wielki zaszczyt, że jako Prezydent Rzeczypospolitej mogłem zaprosić polskich rolników z całego kraju tutaj...

CAŁY WYWIAD:DOŻYNKI W SPALE:


Prezydent Andrzej Duda:
Cieszę się ogromnie, że Państwo przyjmujecie także i moje zaproszenie jako Prezydenta Rzeczypospolitej i możemy się tutaj spotkać. Spotkać po to żeby się razem cieszyć, ale spotkać też po to, abym - tak jak powiedziałem - mógł podziękować Państwu jako ten wybrany przez naród Prezydent Rzeczypospolitej. Podziękować właśnie w imieniu narodu za trud Waszej pracy. I za te wszystkie lata, dziesięciolecia, stulecia, przez które polski rolnik produkuje żywność dla swoich bliźnixh, przez które polski rolnik trzyma tradycję przez które trzyma się rolnicza rodzina. Przez które polski rolnik dba o polskość, dba o ojcowiznę... to wszystko to tak niezwykle ważne dla powagi i siły państwa.
Chciałem Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia aby ten następny sezon w Waszych gospodarstwach rolnych był sezonem jak najbardziej udanym, abyście spotykając się ze mną za rok, na 90-lecie tych pierwszych dożynek prezydenckich z 1927 roku, byli uśmiechnięci i zadowoleni, z satysfakcją ze swojej pracy, z tego jak jesteście traktowani i z tego, że cały polski naród Wasz trud, Waszą pracę i Was traktuje z szacunkiem tak, jak szanuje Was Prezydent Rzeczypospolitej.
Dziękuję.

Prezydent RP
Andrzej Duda

12 września 2016
www.prezydent.pl

Ilustracja i wideo: © domena publiczna / Prezydent RP
Transkrypcja: Anna Pomorska / Ilustrowany Tygodnik Polski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2