UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Żałosny upadek mgr. filologii polskiej Magdaleny Figurskiej

Na związanym z „Gazetą Polską” blogu „Nasze blogi pojawił się głupi i obrzydliwy wpis nieznanej szerzej Pani Nikt, czyli Magdaleny Figurskiej, atakujący mnie tylko za to, że pisuję w „Gazecie Warszawskiej”. Wpis głosił: „Jerzy Robert Nowak – Moritz Neumann , to dobry przykład, że „Warszawska Gazeta” nie jest antysemicka i nawet antyesbecka”.
Przypomnę, że przypisywanie mi żydowskiego pochodzenia i miana Neumann jest przejęte z tekstów L. Bubla, postaci iście agenturalnej, która przypisuje żydowskie pochodzenie Kaczyńskiemu, Olszewskiemu, Szeremietiewowi etc. Przypomnę, że nikt nie zrobił więcej ode mnie w Polsce po 1989 r. dla położenia tamy agresywnemu żydowskiemu antypolonizmowi, J. T. Grossowi, etc. Nie słyszałem, żeby ta jakaś Figurska kiedykolwiek cokolwiek zrobiła w obronie tak zagrożonej polskości, a jak widać przyłącza się do jej wrogów. Tak szkalować mnie mogą tylko agenci i agentki Mossadu, lub całkowicie prymitywne i chamskie figury. Być może Figurska zalicza się do tych ostatnich.


Dziwię się, że kierownictwo blogu „Nasze blogi” dopuściło tego typu obrzydliwy wpis na swym portalu. Jak Państwu nie wstyd? Czekam na natychmiastowe przeproszenie ze strony prowadzących blog i usunięcie kretyńskiego wpisu.

Nie będę się jednak procesował z Figurską - Panią Nikt, która głosi sama o sobie: „O mnie: Trochę publicystka, trochę poetka, trochę ironistka. Magister filologii polskiej. Wrażliwa, choć krytyczna i bezkompromisowa obserwatorka i komentatorka życia politycznego. Nie lubi: skrętu w lewo i czerwonego światła, komuny, tajnych agentów i wszelkich przekrętów. Wielkiego Brata i Nowego Wspaniałego Świata. Białych plam i czarnych charakterów, kłamców i pozerów. Książek bez treści, wersów bez uczucia, Himalajów hipokryzji i doliny obłudy, lansu, szpanu, plastiku i nudy”. Najśmieszniejsze, że ta kalumniatorka nazywa się „trochę poetką” i osobą "wrażliwą".
Od kiedy chamstwo nazywa się wrażliwością ?

Apel do czytelników mego blogu

        Gorąco zachęcam wszystkich czytelników mego blogu do udziału w manifestacji kresowiaków przed Sejmem w dniu 7 lipca o godz. 13:00. Chodzi o nakłonienie posłów do przegłosowania ustawy określające rzeź Polaków na Wołyniu i w Małopolsce wschodniej mianem ludobójstwa i ustanowienia dnia 11 lipca Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian. Myślę, że każdy, w kim bije polskie serce, powinien uczestniczyć w tej manifestacji.


© Jerzy Robert Nowak
5 lipca 2016
źródło publikacji:
www.jerzyrnowak.blogspot.com
Ilustracja © brak informacji / www.naszeblogi.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2