UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Uważaj na siebie Europo!

III Wojna światowa zniszczy Europę po raz trzeci.
W okresie tylko stu lat.

Waszyngton zwariował na punkcie wojny z Rosją. To zasadnicza część planu PNAC (Plan for a New American Century - Plan Nowego Amerykańskiego Stulecia), przejęcia władzy nad światem.
Po Rosji i Chinach pójdzie reszta. Taki jest Plan. Chiny są już uzależnione, powiadają. Nieważne, że Rosja i Chiny zawarły niedawno pakt, ścisły sojusz wojskowo - finansowy , który sprawia, że będzie to prawie niemożliwe do wykonania.
Chyba - i tu jest sedno sprawy - że Waszyngton inicjując wojny nuklearne zniszczy planetę, w tym procesie samego siebie - ale przede wszystkim zniszczy Europę.
Spośród 28 państw członkowskich NATO, 26 znajduje się w Europie, z czego 12 w Europie Wschodniej stanowią kraje, które kiedyś były częścią, lub "w zależności" byłego Związku Sowieckiego. I teraz stały się krajami i częścią NATO , mimo obietnic Waszyngtonu w chwili upadku muru berlińskiego, że nie będzie rozszerzania NATO na wschód.

Kłamstwa i afront wobec Rosji.
Tę prowokację pogarsza dzisiaj dalsze uzbrajanie się USA w bazy NATO w Polsce i na Łotwie, a przez włączenie w swoją sferę Ukrainy NATO stawia Rosji nowe wyzwanie - czy raczej prowokację
w imieniu Waszyngtonu. Przez instalację w Kijowie hitlerowskich zbirów, dając im ochronę NATO i robiąc członkiem NATO, tak szybko, jak tylko to możliwe.
Wyobraźmy sobie NATO u progu Moskwy.
Czy Kreml ugnie się tak po prostu i będzie się starał to zaakceptować? Raczej nie. Zgadnijmy zatem, która to z baz NATO w 26 krajach europejskich, będzie pełnić rolę logicznego centrum następnego teatru wojennego?
Czy przyboczni generałowie Obamy nie wiedzą o tym? Czy to raczej ich wasale nie mają
mózgów? A może ci przywódcy-kurduple już mają gotowe plany ucieczki na Florydę, kiedy ich kraje
będę się zamieniać w tlący się popiół?

Obudź się, Europo! Wstawaj szybko!
Narody Europy, odbierzcie swoje kraje z rąk kurdupli mieniących się waszymi rządami, neoliberalnych marionetek, bez moralnych kręgosłupów i bezmózgich liderów - tchórzy. 

Rzeczywistość jest taka jaka jest...
Zachód prowadzony przez nagiego cesarza jest już obecnie w stanie wojny przeciwko Rosji na kilku frontach. Nieustająca antyrosyjska akcja i propaganda antyPutinowska w wykonaniu kontrolowanych przez syjonistów anglosaskich MOM; zbrojenie i wyposażenie zbrodniarzy wojennych brutalnie mordujących niewinnych ludzi w Kijowie i Donbasie, którzy zamordowali z zimna krwią już co najmniej 5000 mieszkańców, z których zdecydowana większość to byli cywile, kobiety i dzieci. Spowodowali falę uchodźczą ponad miliona bezdomnych ludzi do Rosji; zainspirowane operacje CIA typu false flag, jak strącenie samolotu Malaysian Air MH17 przez lotnictwo Kijowa, zabijając 298 osób; wprowadzanie niezliczonych sankcji gospodarczych, które szkodzą Europie bardziej niż Rosji oraz doskonale przygotowany od dawna perfidny atak na rubla. To główna broń walutowej wojny, w połączeniu ze "zmodyfikowanym" spadkiem cen ropy poprzez spiskowanie z saudyjskimi błaznami zmuszając ich do nadprodukcji.
To ciosy nie tylko w Rosję, ale także w gospodarki innych krajów, które nie chcą się uginać przed Waszyngtonem, jak Iran i Wenezuela.

Rosja przyjmuje to wszystko ze spokojem. Władimir Putin jest szachistą par excellence, który na manipulacyjne zagrania Zachodu blokuje ich każdy ruch.

Oprócz dużych rezerw walutowych Rosji - szacowanych na blisko pół biliona dolarów - pani Elwira Nabiullina, prezes Centralnego Banku Rosji, zawarła umowę bezdolarowej wymiany walutowej z Chinami. szacuje się, że ich łączne oszczędności, stanowią około 27% światowego PKB (około 85,000,000,000,000 dolarów USA w roku 2014), co stanowi dobre zabezpieczenie wobec zachodniej agresji gospodarczej.
Kilka dni temu w Rosji Bank Centralny rozpoczął wykup potaniałych nagle obligacji rublowych z
zasobów jego nadwyżki rezerw zagranicznych. Rosyjska waluta zyskała 10% tylko w dniu 17 grudnia, w ostatnim dniu obrotu przed weekendem.
Po upadku rubla, zagraniczni akcjonariusze rosyjskich korporacji, zwłaszcza w Europie i USA, obawiając się dużych strat po upadku rubla rzucili na rynek swoje akcje - które Rosja szybko wykupiła.... masowo, tym samym nie tylko pozbywając się zagranicznych właścicieli rosyjskich przedsiębiorstw, ale też zarabiając na dywidendach tych zasobów. Według niektórych relacji (Spiegel Online) Rosja na tym posunięciu zarobiła około 20 mld dolarów w ten jeden dzień.

Wygląda na to, że tę wojnę ekonomiczną, jak i propagandową Rosja już wygrała.
A "Front Zachodni" w obliczu tych realiów już się kruszy.
Rząd Węgier, będąc członkiem Unii Europejskiej i NATO, właśnie ogłosił sojusz z Rosją przeciwko Waszyngtonowi. Turcja, niegdyś błagająca, aby wejść do UE, jest oburzona działaniami Europy i zamiast do Europejskiej Unii ... dąży do członkostwa w SCO! (Szanghajskiej Organizacji Współpracy). Proszę przy tej okazji nie zapominać, że Turcja jest kluczowym strategicznym członkiem NATO. Czy inni także pójdą w ślady Turcji, widząc nagość i złośliwość Cesarza?
Zasłony spadają stopniowo.
Tak zwani sojusznicy Cesarstwa są ostrożni od dawna. Boją się "sankcji" lub, co gorsza, ewentualnego przejęcia ich przez bezlitosną maszynę do zabijania nieznanych sprawców, boją się o swoje głowy i dlatego właśnie nadal starają się grać razem udając lojalność.
Ale patrzą na zapadanie się Bestii, w coraz większym stopniu mają nieodpartą chęć wyskoczyć z tego tonącego okrętu.

Europo - pamiętaj!
Centrum kolejnej wojny zaplanowano ponownie w Centrum Europy. Zdychająca Bestia nie zna
litości. Raczej zniszczy wszechświat i siebie, niż pozostawi ocalałych aby cieszyli się wolnością. Chyba, że jej trujące macki i zdolność mordowania zostaną sparaliżowane śmiertelnie... przez izolację gospodarczą w drodze rezygnacji z dolara jako bezwartościowej waluty - nieistotnej i
przestarzałej. Dla dobra wszystkich!

Europo - nie jest jeszcze za późno!
Twoja przyszłość jest w twej własnej autonomii gospodarczej, w sojuszu z innymi europejskimi krajami, w europejskiej koalicji suwerennych narodów ze Wschodem - w udziale i uczestnictwie z bardzo obiecującym Projektem Nowego Jedwabnego Szlaku.
Oferta, jaką ubiegłej wiosny złożył pan Xi Jinping (premier Chin) pani Merkel jest nadal aktualna. Neoliberalne myślenie to krótkowzroczność. Chwilowe korzyści za natychmiastowe zadłużenie.

Europo, przejmij inicjatywę.
Uwolnij się od zadłużonego dolara rozprowadzanego niczym fałszywe żetony w jakimś kasynie skorumpowanej finansjery.Nowy system monetarny oparty na rublu i yuanie jest już w trakcie tworzenia. Jego koszyk walutowy być może wkrótce powiększy się o inne waluty krajów BRICS i kto wie, być może także i o euro? - Nasze dzieci, wnuki i ich dzieci zasługują na przyszłość w pokoju, harmonii i dobrobycie.


© Peter Koenig
Grudzień 2014
Tłumaczenie: RomanK / Dotłumaczył i poprawił: DeS
www.vineyardsaker.blogspot.comPeter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolitycznym. Jest także byłym pracownikiem Banku Światowego. Pracował na całym świecie w dziedzinie Środowiska i Zasobów Wodnych. Pisze regularnie na temat światowych zagadnień dla ICH, RT i Głosu Rosji, obecnie RIA Novosti , blogu Saker i innych stron internetowych. Jest autorem -Implozji - thrillera o wojnie, gospodarczej zniszczenia środowiska i Corporate Greed – fiction - oparty na faktach, oraz na 30 latach doświadczeń z Banku Światowego na całym świecie.


Notatka: wszystkie ilustracje pochodzą od redakcji.
Fotografia 1: © 2013 Yuri Kadobnov / AFF
Fotografia 2: © 2012 Kopano Tlape

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2