UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Matolina zamiast Matoła? Petru–moment nr.1654

W partii zwącej się .N (kropka Nieuki) trwa wyścig o przebicie ichniego wodzusia Petroniusza w... głupocie.
Co i rusz – ku uciesze Polaków – jakaś pomniejsza matolina lub matoł z partii Nieuków wyskakują w mediach z coraz większymi idiotyzmami. Do niedawna podejrzewaliśmy, a teraz jesteśmy już tego pewni: tak jak Partia Oszustów (PO) zapisała się już w kronikach jako banda tych kolesiów, którzy okradli Polskę najbezczelniej i najwięcej w całej 1000-letniej historii kraju, tak partia Nieuków (.N) przejdzie do historii jako banda największych idiotów i idiotek, jakich kiedykolwiek zebrano w jednej organizacji.

Oczywiście nikt z nich, jak dotąd, nie przebił w tym Rycha Petru, przewodniczącego partii Nieuków – w końcu nie bez powodu został on przewodniczącym tej właśnie, a nie innej „partii” – ale kto wie, czy w obliczu jego nad wyraz wielkiej popularności, graniczącej już w internecie wręcz z kultem jednostki (największa ilość memów, satyr i dowcipów!), nie czas już na wymianę matoła na matolinę?
Zauważmy przy tym, że byłoby to także zgodne z zaleceniami Unii Europejskiej, gorliwie przecież walczącej o zwiększenie ilości kobiet na najwyższych szczeblach i stanowiskach, niezależnie od ich woli (i naprawdę wcale nie chodzi tu o nowe dupy dla przewodniczącego, który z pewnością rozumie takie meandry językowe zupełnie inaczej i w zupełnie innym sensie).
Także polit-poprawny aspekt takiego działania byłby jak najbardziej na miejscu, bo jakże to tak: moherowy, zacofany, seksistowski PiS ma kobietę-Premier, a we wszystkich tzw. „partiach” tzw. „opozycji” nie ma nadal ani jednej kobiety na szczycie?
Wiadomo przecież, że Schetyna nie odda resztek swych PO-paprańców nawet Tuskowi, a co dopiero jakiejś babie, więc pozostał im tylko biedny Przygłup Wielki z .N do podmianki na idiotę bez jaj, czyli idiotkę.

I stąd zapewne biorą się wśród pozostałych .N(ieuków) te ostatnio zaobserwowane wyścigi w oficjalnym palnięciu większego idiotyzmu.
Ostatnio prowadzi w nich niejaka Katarzyna Lubnauer – nie tylko członek (!) „partii” .N, ale też oślica z ramienia tychże .N(ieuków) w Sejmie – która podobno posiada nawet stopień doktora nauk matematycznych w specjalności teoria prawdopodobieństwa (prawdopodobnie informacja ta nie jest akurat dowcipem, ale jak to z wikipedią bywa, tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kto tam co dopisał lub przeinaczył). Otóż owa pani poślica zaatakowała właśnie przewodnictwo Rycha Petroniusza waląc od razu z grubej rury pogłębieniem kanału między Świnoujściem a Szczecinem.
Z przykrością jednak musimy stwierdzić, że pomimo naprawdę niezłego ubawu, jakiego sama i dobrowolnie nam dostarczyła, to jednak Rubikonia, a już tym bardziej Sześciu Króli nie tak łatwo przebić byle kanałem. Sorki Kachna, taki mamy klimat :-(
Ale próbuj dalej!
Przecież śmiech to zdrowie.


© Imię i nazwisko
do wiadomości redakcji

otrzymane pocztą elektroniczną 14 kwietnia 2017

Ilustracja © DeS

1 komentarz:

  1. Gdyby .Nieuki dorwali się do władzy to możecie być pewni że wykopią kanał między tymi miastami, a potem go jeszcze pogłębią. I to MA SENS!
    Bo to będzie tak jak było z PO budującą ekrany antyhałasowe nawet tam gdzie nikt nie mieszka - jakoś przecież trzeba na papierze rozpisać te wszystkie miliardy jakie pod ich rządami znikały z budżetu, prawda?
    Matolina wie co mówi!

    OdpowiedzUsuń

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2