UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Uwagi usunięte przez cenzurę FB

Pan Korwin-Mikke znany jest z ciętego języka oraz poglądów określanych (przez politycznie-poprawne matolstwo, a więc większość mediów) za co najmniej „kontrowersyjne”. Nic więc dziwnego, że administracja największej obecnie w sieci prywatnej witryny w sieci - facebook.com - bardzo często cenzuruje wpisy użykowników. Wszystko, co nie odpowiada lewackim, polit-poprawnym poglądom amerykańskiego Żyda - właściciela „fejsa” - jest po prostu usuwane, nierzadko wraz z kontami użytkowników jego witryny. Niedawno przydarzyło się to panu Zbigniewowi Stonodze, któremu usunięto konta dwukrotnie, a w ostatnim tygodniu także pan Korwin-Mikke właśnie przekonał się o tym osobiście.
Poniżej uwagi Janusza Korwin-Mikke, które zostały usunięte z FB z uwagi na cenzurę tej czysto lewackiej, debilnej jak cała polit-poprawność witryny: 
(przy okazji - jest dla nas absolutnie niezrozumiałe, dlaczego ktokolwiek o zdrowych zmysłach w ogóle zgadza się dobrowolnie poddawać inwigilacji i cenzurze poprzez używanie FB?! To po prostu... głupie)


JKM o debilach zostających lewackimi przywódcami

"Gazeta Wyborcza" wychwyciła, oczywiście, "najważniejszy" fragment mojego wykładu w Poznaniu - ale, o dziwo, zamieściła nawet moje uzasadnienie. Dobre i to.
Nb. nie jest tak, że debilów nie da się kształcić. Niektórych udaje się nawet nauczyć czytać i pisać - i potem zostają wybitnymi nieraz przywódcami Lewic wszelakich. .
Idioci są zresztą szczęśliwi; pod warunkiem, że nie katuje się ich nauką w szkole.

http://wyborcza.pl/1,75248,19558315,korwin-mikke-w-poznaniu-nazywa-dzieci-chore-umyslowo-debila

JKM o debilach w Parlamencie Europejskim


"Ci ludzie mają w głowach pustkę. Są to lemingi przy których polskie lemingi to samodzielne zwierzątka. (...) Proszę Państwa ja wierzę, że coś można zrobić. Wierzę, że idee prawicowe, większości nie przekonają, ale przekonają taką mniejszość, te 15 może 20%, która to większość świadoma celów potrafi przejąć władzę w drodze zamachu stanu, w drodze przekonania innych w momencie załamania gospodarczego i wrócimy na ścieżkę rozwoju, że Europa znów będzie kiedyś rządziła światem."


© Janusz Korwin–Mikke
Luty 2016
Źródło publikacji: strona autorska
www.korwin-mikke.pl
AUTOR PROSI O WSPARCIE ☞ FUNDACJI KISIELA
Notatka: wszystkie ilustracje pochodzą od redakcji.
fot. © brak informacji / www.korwin-mikke.pl
wideo © KORWiN vs UE / youtube

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2