UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

TV Trwam rezygnuje ze współpracy z Kancelarią Prezydenta?

W czasie czwartkowej audycji "Rozmów niedokończonych" Radia Maryja o stanie mediów w Polsce, której gośćmi byli medioznawcy dr Hanna Karp i dr Paweł Pasionek, za pośrednictwem Skype do studia zadzwonił o. dr Tadeusz Rydzyk, dyrektor rozgłośni. Podczas krótkiej rozmowy powiedział, że Kancelaria Prezydenta nie znalazła miejsca dla TV Trwam, aby ta mogła jechać razem z prezydentem do Paryża. Podobnie było z wyjazdem prezydenta Dudy do Kijowa, gdy w samolocie zabrakło miejsca dla przedstawicieli "Naszego Dziennika".
- Po tym powiedziałem, by napisali do biura prasowego że rezygnujemy [ze współpracy z Kancelarią Prezydenta - red.]. Telewizja Trwam rezygnuje z takiej współpracy - stwierdził o. Rydzyk w programie emitowanym na żywo. Cała dyskusja poniżej.
- Warto to wiedzieć, niech sobie słuchacze to zapamiętają. Obserwujmy, bo myśmy zaufali, zaufaliśmy, żeby nas ktoś znowu nie wyrolował. To są fakty. Nas, katolików, "Nasz Dziennik", Radio Maryja, kochają, jak to się mówi, psy dziada, czyli kiedy nas potrzebują. To jest bardzo jasne, żeby wybory wygrać. I zobaczymy, czy teraz tak samo jest. Tak tak, nie bójmy się tego mówić. Trzeba to mówić, bo będzie za późno. [...] Patrzmy kto z kim gra i o co tu chodzi - podkreślił dyrektor Radia Maryja. - [oni] wszyscy "kolesie" - stwierdził na końcu.

Rozmowa telefoniczna z o. Tadeuszem Rydzykiem rozpoczyna się od 28 minuty części pierwszej.

Stan mediów w Polsce. Postulaty zmian cz.I


Pomimo, że rozmowa była emitowana w czwartek 10 grudnia, do teraz nie ma żadnej reakcji ze strony Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy. Kancelaria zdecydowała się więc albo zignorować o. Rydzyka, albo nastąpi w najbliższy poniedziałek.
Notatka: wszystkie ilustracje pochodzą od redakcji.
fot. © Ilustrowany Tygodnik Polski
wideo © Radio Maryja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2