UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

Dlaczego Bronisław Wildstein?

Po pierwsze Żyd i każdy atak będzie mógł odeprzeć antysemityzmem. Po drugie ateista, to się nie da oblepić moherem. Po trzecie pracował w GW i większego głupstwa już zrobić nie może. Po czwarte pracuje u Karnowskich, a syn u Sakiewicza, to połączy wiecznie skłóconą prawicę. Po piąte Kaczyński uznał Wildsteina za zbyt miękkiego, co się przekłada na człowieka „środka”. Po szóste, każdy, byle nie Kurski! Kochani moi, do takiego doszliśmy etapu dziejowego, że przedstawiając człowieka przez duże „CZ” muszę się uciekać do dziwnych zabiegów, żeby nie pisać kto mi płaci za sianie fermentu. Kłamać nie umie, to napiszę prawdę, płaci mi Gazeta Polska (powiedzmy) i ostatnio Fronda.pl zawarła umowę. Ostatnia uwaga wbrew pozorom nie zalicza się do wygłupów, jak te uwagi na wstępie, bo każdy patrzy, żeby nie stracić i w takich warunkach wykuwają się prezesi.

Przysięgam na wszystkie świętości, że nie wiem komu się tym tekstem narażę, naprawdę nie mam pojęcia, jakie układy obowiązują w prawicowych koteriach medialnych, wiem tylko, że tych koterii jest mnóstwo. Każda zmiana kadrowa w TVP będzie komentowana dokładnie pod takim kątem. Obojętnie czyj głos z prawicowej strony usłyszycie zapamiętajcie sobie, że chodzi o kasę i władzę z „dobrą zmianą” na ustach. Za chwilę odbędzie się casting na nowego prezesa TVP, o ile nie nastąpi kolejny nagły zwrot akcji o co w medialnych biznesach nie trudno. Proszę mnie nie pytać skąd wiem o roszadach, wiem i nie mogę powiedzieć, poza tym, że zewsząd płyną sygnały. W takich sportowych okolicznościach wyścigom w odmienianiu Boga, Honoru i Ojczyzny nie będzie końca. Wszyscy kandydaci i wszystkie środowiska rzucą się na służbę Ojczyźnie.

Wszyscy z wyjątkiem Bronisława Wildsteina, który mi nie płaci, którego nigdy w życiu nie widziałem na oczy, a popieraniem Jego kandydaturę na szefa TVP nie bacząc na własne powiązania. Wszyscy też dostaniemy w dupę, jeśli „dobra zmiana” nie zbuduje normalnych mediów. Dłużej tego szmalcu propagandowego, w którym rzeźbi Kurski, tolerować nie można. Nikt mnie nie przekona, że robienie gorszego TVN w słusznej sprawie jest lekarstwem na całe zło. Pierwszy serwis informacyjny, jaki pokazała Paczuska w Wiadomościach był genialny, stare BBC, dalej było tylko gorzej i mam prawie pewność kto te scenariusze pisał. Odpalam telewizor o 19.30 i brakuje siły by dotrwać do końca, chociaż gołymi rękami dusiłbym najgorszy sort. Pokazanie całego syfu, jaki nas otacza i zwrócenie uwagi na rzeczy dobre, wymaga odrobiny inteligencji, polotu i poczucia smaku, jak mawiał poeta.

Kurski proponuje nam „leninowską kurtkę”, to nie jest żaden antyTVN, to jest Gazeta Wyborcza w lustrze. Tematem numer jeden TVP Info i Wiadomości jest posada Kurskiego i ten brat GW wie co w trawie piszczy, na ostatnią chwilę zmienił sobie posadę z prezesa na menadżera. Podpisując umowę sam ze sobą zarobi Kurski w trzy miesiące tyle, co przez rok i to pokazuje po raz setny kim jest ten typ i dlaczego nie może dłużej zatruwać powietrza. Czy Bronisław Wildstein będzie lekiem na cało zło? Taki się jeszcze nie urodził, ale jedno jest pewne. Nie pamiętam sekundy, w której Wildstein żebrałby o posadę albo się szmacił dla kasy i kalkulował kto mu płaci. Kopnął GW prawie na początku tego oszustwa, gdy zrozumiał czym to jest i kto tam pracuje. Wyniósł kody z IPN i tym razem wyleciał z „prawicowej” roboty. Nie dał się uziemić politycznie samemu Kaczyńskiemu, chociaż żadnej krzywdy nie zrobił tamtej zmianie.

Wskazuję na Bronisław Wildsteina, bo znam ten typ wojownika… z autopsji. Każdy inny wybór będzie zgniłym kompromisem, ważeniem racji, umów, płatności, powiązań towarzyskich, a nagły talent, młodzież, czy inna zmiana pokoleń też z nieba nie spadnie. Za chwilę jesień i dwie duże kampanie, sądownicza plus repolonizacja mediów, bez normalnych mediów publicznych i normalnego prezesa znów będziemy mieli walkę na topory TVN z TVP i zwycięzca może być tylko jeden. PiS zmianę w mediach może zaliczyć do każdej kategorii, tylko nie do „dobrej zmiany”. Koncertowo spieprzona rzecz i czas najwyższy wymienić prostackiego karierowicza na prezesa po przejściach. Nie wiem, czy medialnie będzie lepiej, ale na pewno nie będzie gorzej, tak po ludzku.


© MatkaKurka
13 sierpnia 2017
źródło publikacji:
www.kontrowersje.net

Ilustracja © AKPA / Palicki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2