UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2

OSTRZEŻENIE: NASZA WITRYNA JEST NIEPOPRAWNA POLITYCZNIE I WYRAŻA BEZMIERNĄ POGARDĘ DLA ANTYPOLSKICH ŚCIERW ORAZ WSZELKIEJ MAŚCI LEWACKIEJ DZICZY I INNYCH DEWIANTÓW.

NIE dla islamskich imigrantów w Polsce. Podpisz protest!

Wyślij list do premier Beaty Szydło z apelem o zmianę fatalnej decyzji Ewy Kopacz w sprawie udziału Polski w niemieckim planie rozlokowania imigrantów z krajów arabskich. Twój protest to zdecydowany głos za bezpieczeństwem dla naszego kraju, które - jak pokazały zamachy w Paryżu - może niebawem zostać podważone.

Kliknij w obrazek aby dopisać się do listu do premier Beaty SzydłoWe wrześniu 2015 roku rząd PO-PSL zgodził się - wbrew stanowisku m.in. Słowacji, Czech i Węgier - na rozlokowanie w krajach Unii Europejskiej kilkuset tysięcy imigrantów. Tylko do Polski ma trafić 7000 tzw. uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu.
O kompromitacji poprzedniego rządu, który nie potrafił suwerennie reprezentować interesu narodowego świadczą słowa ministra Rafała Trzaskowskiego, który powiedział: Sprzeciw Polski spowodowałby, że nie mielibyśmy wpływu na decyzję. Okazuje się, że więcej suwerenności ma m.in. rząd słowacki, który stanowczo zapowiedział, że nie wypełni unijnych dyrektyw. Co zatem zrobi nowy gabinet pod wodzą Beaty Szydło?
Poprośmy ją o konkrety!
Zamachowcy z Paryża, którzy zabili kilkaset osób i drugie tyle ranili, rekrutowali się spośród islamskich dżihadystów, a wśród nich znalazł się... tzw. uchodźca, który w tłumie młodych mężczyzn przedostał się z Turcji, przez Niemcy, do Francji!

Nasza petycja do nowego rządu to niezbędne narzędzie wywołania nacisku na decyzję, która zapewni Polsce i Polakom bezpieczeństwo. Podpisz zamieszczony obok list, a wyślemy go do kancelarii premier Szydło.
Tylko nasz masowy sprzeciw może uzmysłowić polskiemu rządowi, iż w obecnej sytuacji jedną decyzją zgodną z oczekiwaniami Polaków i interesem narodowym jest odstąpienie od wykonania postanowień o relokacji imigrantów z Bliskiego Wschodu.
Oto wzorzec listu:
Szanowna Pani Premier,

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Paryżu, gdzie islamscy terroryści zabili ponad sto niewinnych osób, zwracam się do Pani z apelem o zmianę decyzji pani poprzedniczki – Ewy Kopacz – w sprawie ulokowania w Polsce tak zwanych uchodźców z państw arabskich.

Polska, w porównaniu z innymi krajami Unii Europejskiej, pod względem zagrożenia islamskim terrorem pozostaje krajem dość bezpiecznym. Mieszkająca w naszym kraju mniejszość wyznająca religię mahometańską stanowi zaledwie promil obywateli Rzeczpospolitej, a organizacje terrorystyczne skupiające fanatyków na razie nie grożą atakami na naszym terytorium. Jak jednak pokazuje najnowsza historia Europy Zachodniej, to właśnie zezwolenie na niekontrolowany przyjazd wyznawców islamu i ulokowanie ich w państwach tak zwanej „starej Unii” przyniosło krwawe żniwo w postaci setek niewinnych ofiar.

Artykuł 146. punkt 4. Konstytucji RP stanowi, iż Rada Ministrów zapewnia bezpieczeństwo wewnętrzne państwa oraz porządek publiczny. Jeżeli Polska przyjmie narzuconą nam przez biurokrację brukselską liczbę imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, miliony Polaków przestaną czuć się bezpiecznie. Pani poprzedniczka, Ewa Kopacz, podjęła bowiem decyzję skandaliczną, której skutki mogą być dla nas tragiczne.

Zwracam się więc do Pani Premier z usilną prośbą o odwołanie karygodnej decyzji poprzedniego rządu i tym samym zapewnienie, że uczyni Pani wszystko, by Polacy uniknęli zagrożeń, jakie dotknęły naród i państwo francuskie.

Z poważaniem,
Twój podpis
Gotowy do wysłania list z powyższym tekstem, który wystarczy tylko podpisać, jest TUTAJ.
Dla osób które wolą napisać taki list własnymi słowami podajemy adresy email na jaki trzeba je wysłać:
Prezes Rady Ministrów, pani Beata Szydło: biuro@beataszydlo.pl
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów: kontakt@kprm.gov.pl

Notatka: wszystkie ilustracje pochodzą z witryny protestuj.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA: PRZEGLĄDASZ STRONY ARCHIWALNE!
NASZ ZAWSZE AKTUALNY ADRES BIEŻĄCEJ STRONY TO:
tiny.cc/itp2